Як побудувати вольєр для собаки. Вальер для собаки побудувати.

В деяких випадках для утримання собаки потрібен вольєр. Щоб тварині було затишно в ньому перебувати, вольєр повинен не тільки захищати від дощу і вітру, він повинен бути зручним. Тому будувати вольєр треба з урахуванням певних вимог.
Інструкція
1
Дуже важливі розміри вольєр а для собаки . Адже вона повинна відчувати себе в ньому не як в тісній клітці, а як в просторому будиночку. Тому для пса заввишки в холці до 50 см площа вольєр а повинна становити не менше 6 кв м. Тобто кожна із сторін повинна бути близько 2 м завдовжки. Якщо собака висотою до 65 см в холці, то площа вольєр а повинна бути більше - не менше 8 квм., Якщо загривок ще вище - не менше 10 кв.м. Якщо в вольєр е міститиметься не одна собака, а більш, його площу треба збільшити не менш, ніж у півтора рази.
2
Пол вольєр а можна робити з будь-яких матеріалів - асфальту, дерева і т.п. Але матеріал повинен бути з малою теплопровідністю і водонепроникністю, до того ж міцний. Ідеальний варіант - дерево, але воно має бути гладким, що не гнеться, просоченим просоченням проти гниття. Висота підлоги від землі має становити не менше 50 мм, це захистить підлогу від вологи і проникнення паразитів.
3
Стіни вольєр а теж треба робити за правилами. Одна з них повинна обов'язково бути загратованій, щоб собака могла бачити, що відбувається зовні. Закривати проріз сіткою не потрібно. Краще використовувати металеві труби з кроком в 50 або 100 мм - залежно від розміру собаки . Глухі стіни треба зробити з дощок, профнастилу або шиферу. Всі стіни треба пофарбувати, прибрати нерівності і щербини, задирки.
4
Дах вольєр а можна виготовити з будь-якого покрівельного матеріалу - черепиці, шиферу, оцинкованого заліза, руберойду. Крокви повинні бути міцними і надійними. Краще скріплювати деталі не цвяхами, а саморізами. Покрівлю треба розташовувати на висоті, яка дозволить людині перебувати в вольєр е на весь зріст.
5
Двері краще розташувати з боку фронтальної стіни на відстані 20 см від підлоги. На двері повинна бути засувка, яка фіксує її в закритому вигляді, і механізм повороту. Водночас вона повинна закриватися на навісний замок. Усередині вольєр а обов'язково повинні бути будка і годівниця.
Для тих, хто живе в заміському будинку і тримає собаку , кращим рішенням може стати хороший вольєр для чотириногого друга. Саме тут він зможе спокійно переміщатися, їсти, вирощувати потомство і при цьому не заважатиме нікому з домочадців або гостей. Побудувати вольєр для собак можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - матеріали для підлоги (бетон, асфальт, дошки);
  • - матеріали для стін (металеві прути, сітка, решітка, а також дошки, профнастил);
  • - матеріали для даху (дерев'яні балки, черепиця, шифер, руберойд);
  • - будка.
Інструкція
1
Визначте розмір вольєр а, для цього виміряйте собаку в холці. Якщо собака невелика, менше 50 см, їй буде достатньо площі 6 квадратних метрів. Для собаки ростом 50 - 65 см передбачте вольєр близько 8 кв. м., а собаці вище 65 см може виявитися мало навіть 10 «квадратів». Для декількох собак збільште площа хоча б в 1,5 рази.
2
Оберіть місце для вольєр а, це повинна бути простора суха майданчик, з достатнім провітрюванням і освітленістю. Зверніть увагу на наявність подразників, якщо ви плануєте розводити цуценят, зайві тривоги для собаки будуть абсолютно ні до чого.
3
Продумайте конструкцію вольєр а. Для зимового проживання обов'язково передбачте невелику будку, а для ощенившейся суки повинен бути готовий затишний утеплений будиночок з подвійним входом. Чим вище ви зробите стеля вольєр а, тим зручніше буде його прибирати.
4
Почніть будівництво вольєр а для собак. Позначте і розмітьте периметр. Якщо ви підходите до будівництва серйозно, залийте бетонний фундамент на глибину 0,5 метра. В крайньому випадку, зробіть підлогу з дощок. Щоб підлога можна було мити зі шланга, зробіть ухил у бік виходу. Долівку не тільки холодний, але і містить в собі небезпеку того, що собака може прорити хід під однією з загородок.
5
Підніміть стіни вольєр а. Хоча б одну стіну зробіть прозорою, з металевих прутів або решітки. Оптимальне рішення - заварені на однаковій відстані гладкі металеві трубки або прутки з кроком 50 - 100 мм (залежно від розміру собак). Якщо собаки не великі, використовуйте решітку чи сітку-рабицю, але врахуйте, що сітка рабиця не надто надійна і гримітиме щоразу, коли собакам захочеться на неї стрибнути. Глухі стіни виконайте з дерева, шиферу, профнастилу, одна зі стін може бути стіною будинку або забору.
6
Якщо ви плануєте критий вольєр, зробіть дах. Для цього зміцните крокви, обрешітку і покрийте будь-яким відповідним матеріалом: шифером, черепицею, руберойду, оцинкованого заліза. Висота даху повинна бути такою, щоб людина могла перебувати в вольєр е в повний зріст.
7
Забезпечте собак теплими будками і годівницями. Для собаки з щенятами передбачте гарне просторе приміщення з подвійним входом (а також входом для вас). У кожному разі будка повинна бути утеплена, тому оббейте стінки зсередини теплим матеріалом - повстю, старим килимом і т.п. Дуже зручна для собаки будка з плоским дахом, на якій вона змогла б лежати.
8
Двері вольєр а повинна закриватися на засувку, але обов'язково передбачте більш надійний замок, щоб мати можливість закрити собак, коли вас не буде вдома.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AvhqIKBNi2E