Як зробити коптильню холодного копчення. Як зробити коптильню своїми руками.

Холодне копчення - це обробка м'яса за допомогою диму від тліючої деревини. Температура при цьому процесі не піднімається вище 32 градусів. Методом холодного копчення обробляють зазвичай окіст або бекон. Коптильню для такого копчення можна виготовити самостійно.
Інструкція
1
Насамперед треба спорудити поглиблення, в якому буде розлучатися вогонь. Для цього слід викопати в землі ямку глибиною 5-7 см, а в неї поставити ємність, в якій можна розпалювати вогонь. Це може бути старий чайник або велика металева банка. Якщо ємності немає, можна просто викласти ямку камінням. Поглиблення потрібно зверху накрити дошкою, а краще металевим листом, щоб потім регулювати тягу.
2
Потім потрібно виготовити камеру для копчення. У ній буде знаходитися м'ясо, тому ємність повинна бути містка і чиста. Підійде дерев'яний або залізний ящик, старий металевий барабан, бочка.В коптильной камері треба передбачити пристрій для виходу і входу диму: кришку, яка буде легко відкриватися і закриватися. Її можна спорудити з дощок, залізних листів і т.п. В коптильной камері також повинні бути поперечки для підвішування шматків м'яса. Їх можна зробити з дроту.
3
Коптильну камеру і поглиблення для розведення вогню треба з'єднати. Для цього слід зробити на бічній стороні поглиблення отвір діаметром близько 15 см і такий самий отвір на днище камери для копчення. Потім потрібно з'єднати ці дві частини за допомогою пічної труби з коліном. Можна викопати канаву від поглиблення до коптильної камери і покласти трубу в неї. Потім канаву з трубою треба прикрити дошкою і засипати землею.