Як полагодити самому холодильник. радянські холоделнікі Як полагодити Рельєу.

Починка холодильника може виявитися непосильною справою для домашнього умільця. Це стосується тих випадків, коли поломка досить серйозна. Тут вже краще звернутися до кваліфікованого фахівця, але в деяких випадках усунути проблему з цим побутовим пристроєм під силу і звичайній людині, озброєній простими інструментами і строго дотримуватися правил безпеки при роботі з електрикою.
Інструкція
1
Якщо ваш холодильник не подає ознак життя, почати слід з перевірки справності електричної проводки. Відкрийте двері холодильника : якщо при цьому загоряється лампочка, проводка справна. В іншому випадку слід перевірити штепсельну вилку і розетку. Можливо також, що вся справа в лампочці, яка всього-на-всього перегоріла.
2
Переконавшись у справності електричної вилки і розетки, перевірте, чи надійно з'єднані дроти з висновками реле. Зніміть реле (воно розташоване на кожусі компресора), а потім встановіть його знову. Перевірте надійність контакту в проводах, що підходять до реле.
3
Перевірте справність терморегулятора. Для цього його необхідно кілька разів включити і вимкнути. Якщо при цьому відсутня характерне клацання, терморегулятор підлягає заміні.
4
Нерідко при запуску агрегату чути стукіт. Він може виникати при сильному розгойдуванні кожуха компресора. Тоді треба відрегулювати кріпильні болти на пружинах підвіски. Ще одна причина стуку - ослаблені гвинти, що кріплять конденсатор. Підтягніть гвинти.
5
Порушення герметичності дверцята визначається швидким обмерзанням випарника. На відсутність герметичності може вказувати часте включення холодильника . Для усунення такої несправності слід відрегулювати навісну систему двері.
6
Однією з можливих причин поганої роботи холодильника може послужити падіння напруги в електричної мережі. В цьому випадку знадобиться відповідний стабілізатор напруги.
7
Якщо всі ваші зусилля не привели до відновлення працездатності холодильника , то доведеться звернутися до допомоги кваліфікованого фахівця. Бажано скористатися послугами спеціалізованої майстерні.
8
Невеликі зовнішні пошкодження холодильника вам під силу усунути самостійно. Наприклад, дрібні подряпини на його поверхні можна зафарбувати емаллю відповідного кольору. Якщо подряпини настільки глибокі, що через них проглядається метал, слід зачистити пошкоджене місце наждачним папером, обробити бензином, накласти грунтувальні суміш. Після просушування знову зачистите поверхню шкіркою, а потім використовуйте емаль.
Ваш улюблений холодильник не вічний, тому від поломки він не застрахований. Якщо с холодильник ом коїться щось недобре, не поспішайте телефонувати майстру. Цілком можливо, що ви самі зможете усунути несправність, якщо візьметеся за це серйозно. Давайте розглянемо декілька видів несправностей, які ви можете усунути самі, заощадивши кошти і гроші.
Інструкція
1
Якщо в холодильник е раз у раз з'являється вода, значить, швидше за все, в ньому порушено процес постачання резервуара вологою. Для усунення такої несправності досить прочистити дренажний отвір або зливний канал.
2
Якщо холодильник з часом став занадто сильно заморожувати продукти, це може говорити про проблеми з терморегулятором. Виправити таку неполадку ви можете досить просто: поверніть ручку терморегулятора проти годинникової стрілки. Не допомогло? Тоді перевірте, може бути, у вас включена кнопка швидкої заморозки. Ця кнопка після натискання може запасти, внаслідок чого холодильник може працювати не гірше морозильної камери. Це здорово, але не у всіх випадках.
3
Ще одна проблема, зворотна попередньої: холодильник дуже слабо заморожує. Цю проблему ви можете вирішити чотирма способами. Перша і сама небажана для вас причина недостатньої заморозки - це зниження ефективності роботи компресора. Тут без виклику фахівця з холодильник ам, на жаль, не обійдешся.
4
Друга оказія, яка може трапитися з вашим терморегулятором, це несправність його самого. В цьому випадку у вас є можливість віддати дану деталь на регулювання або просто замінити терморегулятор.
5
Перевіривши терморегулятор і переконавшись в його справності, перевірте дверцята холодильник а. Її могло «повести». Здійсніть регулювання дверцят шляхом зміни натягу двох діагональних тяг, розташованих під панеллю дверцята вашого агрегату.
6
Якщо дверцята висить рівно, перевірте її ущільнювач - він міг втратити форму та/або еластичність, а також прорватися подекуди. Перегляньте кожен міліметр ущільнювача і замініть його новим у разі виявлення пошкоджень.