Як гладити брюки. гладити брюки стрілками.

Перед тим як гладити брюки необхідно ознайомитися з усіма ярличками на них і з'ясувати, з якого матеріалу вони складаються, і що радить по догляду за ними виготовлювач. Потім упевніться, що дзеркальна гладь праски без забруднень. Виставте необхідну за інструкції температуру. Не забувайте, що гладити можна тільки чисту білизну, тому як під дією нагрівання можуть проявитися самі непомітні забруднення.

Прасування білизни - процес, який невід'ємно має місце в житті кожного, але вимагає навику і терпіння, так як є дуже трудомістким. На сьогоднішній день можна знайти і вибрати з великої кількості той праска, який Вам найбільше підходить по якостям. Адже придумано і розроблено безліч моделей з системами очищення, паровим ударом, пароувлажнением, всілякими насадками для прасування різних матеріалів. Всі ці функції роблять значно легше процес прасування тканин. Але у кожного є свої секрети, які полегшують прасування найскладніших речей і прискорюють цю процедуру.Есть певні поради, дотримуючись яких можна продовжити життя дорогим речам і не очень.Возьміте марлю або білу тканину і злегка зволожите, акуратно розкладіть її та отпарьте через неї верх штанів і пояс. З внутрішньої сторони, не використовуючи зволоження, розгладьте кишені. Тільки без ентузіазму надмірного, щоб не залишити опечатки на верхню сторону.Затем сумістите кроковий шов з боковим та розкладіть брюки на дошці для прасування. Якщо ви це забудете зробити, ваші ідеальні стрілки не будуть володіти симетрією і косити. Зовні гладити брюки, потрібно тільки отпарівая через вологу марлю, щоб небажаний блиск або жовтизна не зіпсували зовнішній від.Особенно придивіться до штанів на колінах. При втраті форми цими місцями потрібно виробляючи дотичні руху домогтися того, щоб в цих місцях брюк тканину вировнялась.Пересушенние місця, а це іноді буває при прасування необхідно протерти змоченою у розведеному водою оцті ганчіркою (1 столова ложка оцту на склянку води). Але цей засіб добре допомагає на темній тканині. А для світлої змочується перекисом водню 2% розчином і викладається на сонці або будь-який інший яскраве світло на кілька хвилин. Природно після цього необхідно прополоскати брюки в холодній воді. Будь-які маніпуляції з брюками потрібно робити дуже обережно, щоб річ залишилася виглядати презентабельно. Для тих, хто хоче, щоб стрілки на брюках трималися довше, можуть пропрасувати стрілки тканиною змоченою розбавленим з водою оцтом, або шматочком сухого мила з виворітного боку натерти стрелкі.Когда закінчите прасування брюк, вони повинні трохи отвісеться і остаточно охолонути.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lhuhb2KNqVM
Чоловікам, які віддають перевагу класичний діловий стиль в одязі, знадобляться поради, що стосуються невеликих секретів по прасуванню брюк. Тільки навчившись правильно доглядати за своїм гардеробом, ви зможете продовжити термін служби дорогих речей.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до прасування, необхідно прочитати на етикетці склад тканини. Подивіться уважно на підошву праски, вона повинна бути чистою, інакше можуть залишитися плями на брюках. Прочитайте інструкцію і виставте потрібну температуру.
2
Щоб вміло гладити чоловічі брюки , необхідні деякі навички. Починати гладити треба з пояса і верхньої частини штанів. Візьміть вологу білу бавовняну тканину, а краще - марлю, і отутюжьте вищевказані частини брюк. Далі пропрасуйте кишені, не використовуючи вологу тканину. Всередину кишень слід покласти папір, щоб не було відбитків на лицьовій стороні брюк.
3
Гладити чоловічі брюки зручніше на прасувальної дошки. Треба розкласти брюки на всю довжину і відігнути одну половину. Кроковий шов повинен збігатися з боковим. Це робиться, щоб стрілки були симетричними, а не «дивилися» в різні боки. За допомогою вологої марлі отутюжьте брюки з зовнішнього боку. Використання вологої тканини або марлі дасть можливість уникнути блиску на темній тканині і жовтого відтінку на світлих брюках.
4
Не завжди процес прасування відбувається вдало. Часом виходить так, що тканина виявляється пересушеної. Скористайтеся радою пропрасувати ганчірочкою, змоченою оцтом і водою, ті місця, де видно блиск. Ця рада підійде для тканин темного кольору. Що стосується світлих тканин, в разі утворилися Подпалов, варто змочити тканину розчином перекису водню (2%), після чого покласти брюки на світло і залишити їх там на якийсь час. Наступним кроком буде полоскання брюк в холодній воді.
5
Існує ще один метод - протріть підпалені ділянки шматком розрізаної цибулини і промийте ці місця за допомогою миючого засобу. Якщо тканина, з якої зшиті брюки , шовкова або вовняна, підпали можна обробляти, використовуючи питну соду, змішану з водою. Нехай брюки висохнуть, тоді ви зможете, очистивши їх щіткою, прополоскати в холодній воді. Будьте уважні з пофарбованими тканинами, існує небезпека зміни кольору оброблених ділянок брюк.