Як повернути меню пуск.

Меню «Пуск» відкривається при натисканні кнопки «Пуск» на панелі задач. Якщо панель завдань не відображається, вона може бути прихована або сильно зменшена. Для того, щоб її знайти і зробити завжди видимою, виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Якщо панель задач зменшена до дуже дрібних розмірів, підведіть курсор миші до області її розташування. Коли покажчик перетвориться в вертикальну двосторонню стрілку, натисніть ліву кнопку миші і перетягніть межу вгору.
2
Якщо включено автоскритіе, підведіть курсор миші до самого низу екрану, потім до верху і бічним сторонам. Панель повинна з'явитися.
3
Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».
4
На вкладці «Панель завдань» встановіть галочки в наступних рядках: «Закріпити панель завдань» і «Відображати панель задач поверх інших вікон». Приберіть галочку з пункту «Автоматично приховувати панель завдань».
5
Натисніть кнопку «Ок», щоб зберегти зміни.
Зверніть увагу
Якщо у вас використовується декілька моніторів, кнопка «Пуск» і панель задач можуть відображається тільки на одному з них.
Корисна порада
Відкрити меню «Пуск» можна, якщо натиснути клавішу Windows, це кнопка з логотипом Windows, розташована в лівому нижньому куті клавіатури.