Як отримати нові права.

З березня 2011 року в Росії введені водійські права нового зразка, які відповідають міжнародним стандартам. Між тим масовий обмін старих прав на нові не проводиться. Їх видають тим, хто вперше отримує водійське посвідчення або змінює старе після закінчення його терміну дії.
Вам знадобиться
  • - медична довідка для водія;
  • - паспорт;
  • - фото;
  • - навички водіння автомобіля;
  • - знання правил дорожнього руху;
  • - пакет документів по заміні старих прав у зв'язку з закінченням терміну дії або видачі їх замість втрачених або зіпсованих.
Інструкція
1
Для тих, хто отримує водійські права вперше, процедура з введенням нової форми посвідчення водія ніяк не змінилася: заучування правил дорожнього руху, навчання водінню в автошколі, з приватним інструктором або самостійно, здача теоретичного тесту на знання правил дорожнього руху, іспиту на навички водіння на майданчику і по місту, і оплата всіх необхідних держмита.
2
Все, кому права були видані до березня 2011 року, можуть їздити по ним аж до закінчення терміну дії документа, що становить 10 років з моменту видачі.Но якщо дуже хочеться отримати нові права прямо зараз, можна звернутися в територіальний підрозділ ГИБДД із заявою, ніби вони загублені. Хоча обманювати взагалі-то нехорошо.К того ж поспішати з отриманням прав нового зразка особливого сенсу немає. Хоча вони і відповідають світовим стандартам, для поїздок на авто за кордон все одно бажано оформляти міжнародні права .
3
Якщо ж ваше водійське посвідчення дійсне втрачено або прийшло в непридатність, ви повинні звернутися за новим в свій підрозділ ДАІ за місцем прописки або тимчасової регістраціі.Возьміте з собою паспорт і водійські картку. В заяві вкажіть, що згодні отримати тимчасові права . Ви вправі і не погоджуватися, але тоді не зможете сісти за кермо протягом місяця, поки не будуть готові нові права .Ну і оплатіть необхідні держмита в найближчому відділенні Ощадбанку.