Як розсадити гостей на весіллі. Як розсаджувати гостей на ювілеї чоловіка.

Весілля - саме урочисте і водночас дуже відповідальний захід для нареченого і нареченої. Її організація - досить клопітка справа, що поєднує в собі безліч дрібних нюансів. Так багато треба всього встигнути! Ви вибрали місце проведення торжества, забронювали машини, розробили сценарій свята. Залишається справа за «малим»: яким чином краще розмістити гостей .
Інструкція
1
Гостей можна розсадити за столом за їх власним бажанням або згідно заздалегідь приготованим банкетним картками з іменами запрошених. Картки підкажуть їм, де хто має сидіти. Така турбота і увага має високу позитивну оцінку серед запрошених, адже ви витратили час і продумали, кому з ким буде зручніше і веселее.Карточкі для гостей допоможуть легше спілкуватися малознайомим людям, т.к. вони знатимуть один одного по імені. Можуть бути будь-яких розмірів, форм і виконання. Все залежить від ваших фантазій. Більшість з них мають габарити 5 * 9 см.Орігінальной альтернативою гостьових карток є серветки з вишитими на них іменами запрошених або гелієві кульки, підв'язані до стільця.
2
По суті, розсадження гостей на святі досить нелегке завдання, адже вони повинні відчувати себе затишно, а атмосфера в залі бути дружній і привабливою до общенію.Подбірайте місця за віковим критерієм (молоді з молодими , старше покоління зі старшими), інтересам гостей і родинними зв'язками. Щоб розібратися в потоці гостей , складіть список, за допомогою якого вам буде легше розсортувати запрошених за столи.Самий вдалий варіант розсадження - розстановка святкових столів буквою «П». Гості розташовуються обличчям один до одного і можуть споглядати не тільки своїх сусідів, але і всіх інших людей, в першу чергу, молодих.
3
На чолі столу повинні сидіти молодята, причому наречена буде знаходиться праворуч від нареченого. Поруч з ними розташовуються батьки або свідки. Нерідко отців молодих міняють місцями. Тоді по ліву руку від нареченого сидітимуть його мати і батько нареченої, а праворуч від нареченої - батько нареченого і її мама. Після батьків йдуть близькі родичі обох сторін, потім далекі, потім друзі, знайомі та колеги. Тут вам слід враховувати і віковий показник. Чим старша людина, тим його місце ближче до нареченим.
4
Для кращого знайомства і подальшого спілкування родичів і друзів слід «перемішати». Чоловіків і жінок посадіть по черзі, а одружені пари розсадите.
5
При складанні списку гостей враховуйте деякі важливі моменти. Самотніх осіб не саджайте поряд із закоханою парою або великою компанією, де всі знайомі один з одним. Краще підберіть їм таких же одиноких співрозмовників. В іншому випадку вони так і залишаться на самоті протягом усього вечора.
6
Разом не потрібно садити ділових партнерів. Інакше ваше торжество перетвориться для них в черговий діалог про роботу. Почесні гості завжди повинні знаходиться поруч з господарями фуршету. А веселого балакуна вам краще розсадити по різних столам. Тоді веселощі поллється з усіх боків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IqRyS-sQm6c
Зверніть увагу
Деяких гостей подібний вибір місця може напружувати, та й кульки, наприклад, будуть займати багато простору, заважати тамаді і відеозйомці, а картки захаращувати столи. Якщо у вас кілька святкових столів, можна просто вказати гостям номер столика, за яким вони сидітимуть. Так вони не будуть прив'язані до певного стільцю.
Корисна порада
Завжди залишайте на самому краю стола кілька вільних місць для випадково зазирнули на вогник гостей.