Як приготувати швидко торт. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Деякі гості звалюються ще внезапнее, ніж перший зимовий сніг на не очікує ніякого підступу голову. Яким би великим не було ваше здивування від візиту, будьте впевнені, гості будуть вражені не менше вашого, коли через 15 хвилин після дзвінка у двері ви почастуєте їх чаєм з тортом , приготованим на швидку руку.
Вам знадобиться
  • 1 готовий бісквітний корж
  • 1 кг полуниці або будь-яких інших ягід
  • 200 г. полуничного варення або
  • 300 г ванільного пудингу або
  • 500 г. солодкої сиркової маси
  • 2 пакетика желатиновой глазурі для тортів
  • 100 г. цукру.
Інструкція
1
Дуже добре, якщо час візиту нежданих гостей довелося на плодово-ягідний сезон і у вас в будинку є свіжі полуниця, малина, смородина або будь-які інші ягоди. Якщо ж справа відбувається взимку, то можна скористатися ягодами з компоту, тільки добре злийте рідину з них.
2
Тримайте завжди в запасі парочку бісквітних коржів, вони мають досить великий термін зберігання і можуть стати справжньою паличкою-виручалочкою в скрутну хвилину. Розпакуйте один з них, змастіть його поверхню будь-яким наповнювачем, наявним в будинку - варенням, сирною солодкої масою або ванільним инстант-пудингом з пакетика.
3
Щільними рядами розкладіть ягоди поверх начинки. Ви можете використовувати кілька сортів одночасно, а можете зупинитися на якомусь одному.
4
Зваріть желатинову глазур, згідно з вказівками на пакетику. Робити її солодкої чи ні, вирішувати тільки вам самим. Виходите з ваших смакових уподобань і ступеня солодощі начинки і ягід.
5
Готову заливку розподіліть рівномірним шаром по фруктам і ягодам, дайте їй 5 хвилин на застигання і вже можна буде подавати до столу смачний і красивий торт, приготований по найшвидшому рецептом на світі.
Корисна порада
Замість бісквітного коржа можете взяти велику готову пісочну корзинку.