Як погладити шкіру.

Зі зміною сезонів ми міняємо і наш гардероб. З літніми речами при цьому проблем ніяких не виникає, а от верхній одяг може в шафі злежатися і навіть пом'яти. Пом'яли шкіряні куртка або плащ виглядають дуже непрезентабельно, тому їх доведеться погладити, перш ніж виходити в них на вулицю.
Вам знадобиться
  • - плечики
  • - гаряча пара
  • - праска
Інструкція
1
Якщо виріб виготовлений з дуже тонкої шкіри, і у вас є в запасі пара днів або навіть більше, просто повісьте його на плічка і дайте отвісеться протягом деякого часу. Куртка сама розправиться під своєю власною вагою і повністю поверне собі колишній вигляд.
2
Якщо ж цього не відбулося, виробу доведеться злегка допомогти. Перенесіть його разом з плічками у ванну кімнату і повісьте поблизу душа. Закрийте щільно двері. Відкрийте максимально гарячу воду, дайте їй пробігти якийсь час, поки кімната не заповниться гарячою парою. Під впливом пари куртка випрямиться, тільки стежте уважно, щоб на неї не потрапляла вода, це тільки погіршить ситуацію.
3
Ситуація стане набагато простіше, якщо у вас вдома є спеціальний ручний відпарювач. Наповніть його водою, включіть і виждіть, поки він не буде готовий до вживання. Не тримайте інструмент занадто близько до шкіри, щоб не допустити утворення конденсату. 10 см буде цілком достатньо. Отпарьте їм місця сильних заломів або якісь окремі деталі типу кишень, коміра і так далі.
4
У самому крайньому випадку можна спробувати погладити куртку звичайним праскою, але будьте гранично обережні, шкіру дуже легко зіпсувати невмілим впливом. Встановіть потужність праски на мінімум, відключіть функцію подачі пара, розкладіть поверх шкіри шар пергаменту, роль якого цілком може зіграти звичайна папір для випічки. Спробуйте пропрасувати спершу не найпомітніші місця вироби, якщо все пройшло добре, можете погладити і всю куртку повністю.
5
Останній спосіб прасування шкіри є найлегшим. Вам взагалі нічого не потрібно робити, просто віднесіть плащ в хімчистку, там все зроблять за вас за допомогою спеціальних електроприладів. Ну а заодно і почистять, тільки вибирайте перевірений сервіс, який дає гарантію на свої послуги, щоб там не пошкодили вашу улюблену річ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mGDUuhraaug