Як квасити капусту в банку. Як приготувати брокколі на сковороді.

Квашена капуста - це не просто добра закуска, це ще й справжня скарбниця вітамінів С і А. Саме їх недолік відчуває організм в зимовий час особливо гостро. На жаль, умови міської квартири не дозволяють квасити капусту по старинці бочками і великими каструлями, але цілком реально зробити це і в банці.
Вам знадобиться
    • 1 вилок капусти на 2-3 кг
    • 500 г. моркви
    • 100 г солі
Інструкція
1
Сіль для закваски не можна брати будь-яку. Найкраще, якщо це будуть великі кристали солі без будь-яких домішок, особливо йоду і фтору. Ці два елементи руйнують клітинну структуру капусти, і та перестає бути соковитою і хрусткою. Дрібна сіль теж не годиться через домішки, покликаних запобігати її злежування. Тому шукайте в магазині звичайну кухонну сіль крупного помелу.
2
Очистіть капусту від верхнього листя, найчистіші відкладіть в сторону. Вони вам ще знадобляться. Розріжте качан навпіл і нашаткуйте спеціальною теркою або звичайним ножем. Зберіть її на столі гіркою.
3
Вимийте морква, очистіть її, ще раз промийте і натріть за допомогою терки або кухонного комбайна. Растрясіте морква по капустяної гірці, зверху рівномірно розподіліть сіль.
4
Тепер настає найвідповідальніший етап приготування - обминка капусти. Чим ретельніше ви це зробите, чим смачніше буде майбутня закуска. Місіть капустяно-морквяні масу як тісто, тисніть її, перетирають руками. В ході процесу у вас повинен почати виділятися сік.
5
Візьміть чисту банку, починайте утрамбовувати в неї капусту . Не просто складати, а саме трамбувати її невеликими порціями, добиваючись при цьому, щоб капустяний сік покрив овочі.
6
Накрийте капусту припасеним цілим листом, поставте банку в глибоку тарілку, бо у міру бродіння капуста продовжуватиме виділяти сік. Залиште її стояти при кімнатній температурі. Через 2 дні дерев'яною паличкою проткніть вміст банки, щоб випустити повітря і залиште ще на добу.
7
Після трьох днів заквашування капуста буде готова, її можна прибирати в холодильник і зберігати там до повного її вживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WORBK-Ts3yY
Корисна порада
Подавати квашену капусту найкраще з ріпчастою цибулею і нерафінованою соняшниковою або оливковою олією.