Як зробити крем до торта. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Крем служить не тільки прикрасою торта, він ще й доповнює його смак, надає йому особливого вишукування. Додаючи в крем ті чи інші наповнювачі, можна кожного разу отримувати нові різновиди тортів. Одним з найулюбленіших кремів серед дітей та дорослих вважається шоколадний крем.
Вам знадобиться
  • 200 г. кулінарного шоколаду
  • 100 мл. вершків
  • 200 г. вершкового масла
  • 1 банка згущеного молока
Інструкція
1
Шоколад для приготування крему можна брати якого завгодно сорти - чорний, білий, молочний. Головне, щоб він добре плавився і його можна було б додавати в кондитерські вироби. Якщо у вас немає спеціального кулінарного кувертюра, візьміть просто якісний шоколад з високим вмістом какао-масла.
2
Натріть шоколад крупною стружкою, розтопіть його на водяній бані, додайте до шоколаду вершки, добре перемішайте.
3
Остудіть шоколадну масу, додайте в неї згущене молоко.
4
Вершкове масло збийте за допомогою міксера. Не припиняючи збивати, додавайте до нього ложка за ложкою вершково-шоколадну суміш. Крем може вийти трохи рідким, але він прекрасно застигне в холодильнику і встигне просочити за цей час змащені їм коржі.
Корисна порада
Якщо ви любите тонку кавову нотку, можете додати в шоколад разом з вершками і пару чайних ложок розчинної кави.
Торти на магазинних полицях! Око відвести неможливо! Квіти, листя, ягоди, а то і будиночки да машинки ... Твори мистецтва! Задаєшся питанням: чи можна вдома зробити таку красу? Або хоча б елементарну напис на торті? При наявності терпіння, твердої руки і смаку прикрасити торт напис ю, звичайно ж, можна. Виконати її не так складно, як здається на перший погляд. Зробіть це за допомогою вершкового крему або білкової маси.
Вам знадобиться
  • 200 г вершкового масла;
  • 1 банка (380 г) згущеного молока з цукром;
  • кондитерський шприц
  • або
  • 0,75 склянки цукрової пудри;
  • 1 яєчний білок;
  • 3-5 крапель лимонного соку.
Інструкція
1
Приготуйте вершковий крем. Для цього до пачці вершкового масла кімнатної температури додайте одну банку згущеного молока. Додавати слід поступово, невеликими порціями, ретельно змішуючи кожну порцію молока з маслом. Збивати крем не потрібно, він може стати водянистим.
2
Виберіть насадку для кондитерського шприца. Краще взяти рифлену насадку невеликого діаметра. Розрив лінії, зробленої за допомогою такої насадки, буде менш помітний.
3
Помістіть крем в шприц і зробіть напис , відповідну нагоди. Кондитерський шприц переміщайте обережно, без різких рухів. На поршень давите плавно.
4
Приготуйте білкову масу. Для цього 0,75 склянки цукрової пудри покладіть в чашку. Акуратно помішуючи пудру, з'єднайте її з 1 яєчним білком. Збийте цукрову пудру з яєчним білком до отримання стійкої піни. Маса повинна стати пишной.Для поліпшення пластичності в процесі збивання маси додайте 3-5 крапель лимонного соку.
5
Покладіть масу в кондитерський шприц з тонкою насадкою і зробіть напис .
Зверніть увагу
Перед виконанням написи на торті, можна потренуватися на тарелке.Еслі при виконанні написи на торті ви допустили помилку, ножем акуратно зніміть крем і зробіть нову надпісь.Посуда для збивання білка повинна бути абсолютно чістой.В вершкову і білкову масу можна додати харчові красітелі.Белковая маса - швидкопсувний продукт, використовуйте її відразу після приготування.
Корисна порада
Заздалегідь продумайте в яких місцях, при виконанні написи, ви зможете перервати лінію без шкоди для естетичного сприйняття. Це можуть бути місця з'єднань букв або їх елементов.Еслі у вас немає кондитерського шприца, можна взяти паперовий конус, зрізати кінчик так, щоб отвір був невеликим, і зробити напис з крему, здавлюючи конус.