Як відрізнити маргарин від вершкового масла. Як відрізнити справжнє вершкове масло.

Червона Шапочка відносила своїй бабусі «пиріжок і горнятко масла » - благо, вона жила в часи, коли продукти були ще натуральними і сумніватися в їхній якості не доводилося. В сучасному ж горщику може перебувати що завгодно: від смачного масла до трансгенного маргарину. Щоб не помилитися при купівлі, дуже важливо вміти відрізнити одне від іншого.
Інструкція
1
вершковим маслом може вважатися тільки продукт, отримуємо шляхом збивання вершків, знятих з натурального коров'ячого молока. Тому уважно читайте склад купованого «горшочка», в ньому не повинно міститися нічого, крім вершків, незбираного молока і іноді солі.
2
Якщо ви купуєте масло не у бабусі на ринку, а в звичайному супермаркеті чи магазині на розі, не соромтеся уточнити конкретну марку продаваного продукту. Справжнє масло називатиметься не аби як, а «вершкове», «селянське» або «аматорське». Кожен з цих сортів має строго певну жирність, встановлену для них споживчими стандартами. Так, наприклад, жирність селянського масла повинна складати рівно 72,5%.
3
Не вірте написи ГОСТ на масляній упаковці. Звичайно ж, масло підпорядковується умовам ГОСТу, але їм же підкоряються і маргарини, і спреди, тому невідомо який саме ГОСТ згадує виробник.
4
До речі, непогано ще й подивитися на ціну продаваного продукту. Знаючи, що закупівельна ціна молока становить 10 рублів, і що для виробництва кілограма масла потрібно не менше 20 його літрів, нерозумно очікувати, що хтось зможе запропонувати вам масло по 100 рублів і нижче.
5
Тому якщо вам пропонують дешеве масло і на пачці крупним шрифтом написано МАСЛО, не вірте очам своїм, а подивіться на баночку ще раз і уважніше. Чи немає на ній додаткової написи подрібніше «м'яке масло», «бутебродная маса» або «масло дієтичне». Не вірте так же рекламному слогану «масло без холестерину». Натуральний жир завжди містив і міститиме холестерин, а «здорове масло» на перевірку виявляється все тим же маргарином.
6
Щоб не нарватися на підробку, уважно вивчайте продукт і його упаковку перед покупкою. Купуйте масло у перевірених осіб, тільки так ви зможете залишатися впевненим в його якості.
Столовий маргарин схожий на вершкове масло за кількома ознаками: за складом, по засвоюваності його організмом, по харчовій цінності. Багато в чому він близький до вершкового масла за ароматом і смаком. Але є кілька простих правил, знаючи які, ви зможете з більшою ймовірністю визначити - масло перед вами або маргарин.
Інструкція
1
Уважно прочитайте написи на упаковці. Слова "натуральне", "екологічно чисте" - ще не показник того, що перед вами масло . "Легке масло ", "бутербродне масло " - це по суті маргарин. Повинна обов'язково бути написана фраза "Масло вершкове". Також плюсом на користь масла будуть слова типу "коров'яче масло " або "виготовлено з вершків"
2
Якщо на пачці вказано ГОСТ під номером Р 52969-2008, це - вершкове масло . Втім, і тут потрібно бути уважними і звернути увагу на ціну такого масла. Якщо 200-грамова пачка коштує 19 рублів, швидше за все - це підробка. Справжнє масло має коштувати мінімум 30-40 рублів за упаковку.
3
На тій же пачці вивчіть склад продукту. Вершкове масло виготовляється тільки з молока або вершків. Якщо ж у складі значаться рослинні жири (арахісове, кокосове, пальмове масло або взагалі "замінник молочних жирів"), перед вами - маргарин.
4
Відрізнити масло від маргарину можна дослідним шляхом. Але тільки в домашніх умовах. Залиште куплену пачку на 1:00 на кухонному столі. Якщо на ній з'явилися краплі води, це - маргарин. Такий же висновок буде, якщо опущений в воду шматочок з пачки не розчиниться рівномірно, а розшарується на частинки.
5
Можна відрізнити справжнє масло за кольором: вона не повинна бути ні жовтим, ні білим.
6
Пам'ятайте ще одне: вершкове масло практично не пахне. І вже точно ви не повинні відчути ніякого запаху, понюхавши обраний продукт через паперову упаковку.
Зверніть увагу
Холестерину в вершковому маслі менше, ніж у сирі або яйцах.Прі шлунково-кишкових захворюваннях масло допускається, а маргарин - нет.Содержаніе жиру в російському вершковому маслі - від 70 до 82 відсотків. Але більша жирність не означає - кращу якість. У самому жирному масло - менше вологи, завдяки чому масло довше зберігається.