Як пересаджувати кімнатну троянду.

Рослини, які продаються в квіткових магазинах, ростуть в чистому торфі, в якому відсутні які або поживні речовини. Щоб надати трояндам товарний вигляд, при вирощуванні їх поливають спеціальним поживним розчином. Тому, якщо вам подарували троянду , її рекомендується пересадити. Якщо залишити її в цьому грунті і поливати звичайною водою, торф закисне, виникне грибна інфекція - і рослина швидко загине.
Вам знадобиться
  • Горщик трохи більшого розміру, грунт для рослин, невеликий керамзит.
Інструкція
1
Помийте листочки теплою водою з милом, можна просто занурити в тазик з мильною водою на 20-30хв. Потім облийте троянду чергую гарячу воду (40 градусів) з теплою.
2
Приготуйте розчин: на 1 літр води, 5 крапель епін. Обприскайте рослина і рясно пролийте. Дайте воді стекти.
3
Увіткніть в землю палички по периметру горщика, натягніть на них пакет, зробивши своєрідний парник. Головне щоб пакет не торкався листочків. Щодня провітрюйте троянду . Після того як квіти зів'януть, акуратно видаліть їх.
4
Обережно вийміть рослина з горщика і змийте всю землю з коренів, зануривши в теплу кип'ячену воду. Робити це необхідно гранично акуратно, щоб не пошкодити корінці рослини.
5
Візьміть горщик, який більше попереднього на 5 см в висоті і 3-5 см в діаметрі. Якщо пересадити в дуже великий горщик, троянда буде погано цвісти. На дно горщика насипте невеликий керамзит. Посадіть троянду на тугіше глибину в пухку землю з нейтральною або слабокислою реакцією. Після пересадки на 1-2 дня поставте троянду в затемнене місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ynOvkXfK1HA
Корисна порада
Після того як ви принесли троянду додому, не кидайтеся її відразу пересаджувати, рослина повинна акліматизуватися до нових умов.