Як приготувати прісний сир. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сир є дуже смачним дієтичним продуктом, що містить велику кількість білка, вітамінів, кальцію і фосфору. Він прекрасно поєднується з фруктами, тому його так люблять малята і дорослі. Звичайний сир виходить шляхом уварювання сквашеного молока. Але маленьким дітям набагато більше підходить прісний сир, що виготовляється за спеціальною технологією.
Вам знадобиться
    • 3 л. свіжого молока
    • 30 мл. р-ра хлориду кальцію
    • емальована каструля
    • сито або марля
Інструкція
1
Дуже важливо при виготовленні сиру дотримуватися ретельну гігієну, адже тільки в цьому випадку продукт буде довго зберігатися, і його без побоювання можна буде давати навіть найменшій дитині. Посуд при цьому краще використовувати емальований або, в крайньому випадку, з нержавіючої сталі. Алюмінієві каструлі підходять для цих цілей найменше, тому краще залишити їх для інших цілей.
2
Перелийте молоко в каструлю, поставте його на повільний вогонь, доведіть до кипіння при постійному помішуванні. Додайте до молока 30 мл хлориду кальцію. Цей препарат можна придбати в аптеці, для ваших цілей найкраще підійде 20% його розчин.
3
Швидко перемішайте вміст каструлі, тут же зніміть її з вогню. На ваших очах молоко розділиться на сирнисті згустки і напівпрозору сироватку. Дайте масі охолонути, відкиньте її на сито. Якщо ви хочете отримати більш сухий сир, перекладіть його в подвійний шар марлі і підвісьте над раковиною на 6-12 годин. Чим довше відважується сир, тим суші він буде в кінцевому підсумку.
4
На виході у вас повинно вийти 500 грам прісного розсипчастого сиру. Зберігати його потрібно в холодильнику в чистому посуді. Однак будьте обережні, маленьким дітям не можна їсти сир в необмеженій кількості, тому порадьтеся з педіатром щодо допустимої дозування сирних страв в добовому раціоні малюка.
Корисна порада
Чим жирніше молоко, тим жирніше і смачніше буде і виготовлений з нього сир.