Як зробити картинки з іменами. Як створити картинки з іменами.

Найприємніше для кожної людини - це чути, як його звуть по імені. Таким же за ступенем приємності може послужити листівка, яку дарують на честь якого-небудь свята, а на листівці - літери його імені. Найбільш популярними вважаються листівки з поздоровленнями, але зараз в моду входять листівки і картинки , на яких до привітання додається ім'я винуватця торжества. Для створення таких картинок можна використовувати домашній комп'ютер і прикладні програми для обробки зображень.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Paint, Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для створення листівки, яка містить ім'я якої-небудь людини можна скористатися програмою Paint. Вона входить до складу лінійки операційних систем Windows. Для створення листівки буде потрібно зображення, на яке ви завдасте ім'я. Відкрийте графічний редактор Paint: натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Програми», далі пункт «Стандартні», натисніть рядок зі значенням Paint.
2
Щоб додати зображення в ваш редактор, натисніть меню «Файл» - «Відкрити». У вікні, знайдіть підходящу фотографію і натисніть кнопку «Відкрити». Після того, як картинка завантажилася в програмі, скористайтеся інструментом «Напис» (велика буква «А» на панелі інструментів). Виберіть місце під напис, затисніть лівою кнопкою миші початок передбачуваної написи, накресліть прямокутну область. У цій області перебуватиме текст. Після введення тексту можна підібрати відповідний шрифт. Зберегти отримане зображення можна за допомогою поєднання клавіш Ctrl + S. У вікні, виберіть місце збереження вашої картки та клацніть «Зберегти».
3
Якщо ви хочете отримати більш красиве зображення, яке буде містити декоративний текст, скористайтеся програмою Adobe Photoshop. Після запуску програми необхідно відкрити файл. Робиться це так само, як і у випадку з редактором Paint. Для додавання тексту натисніть кнопку з буквою «Т» (text) на панелі інструментів, зробіть виділення цим інструментом. Вибравши підходящий шрифт, введіть ім'я винуватця торжества. Після додавання тексту, можна накласти кілька ефектів для поліпшення текстури тексту. Для збереження можна скористатися тим же способом, що і в редакторі Paint.
256-кольорове зображення - термін, що характеризує спосіб зберігання інформації в індексованих кольорах. Інформація про кожному пікселі зображення кодується в таких картинках 8-бітним байтом, що в підсумку становить 256 квітів. Завдяки малому обсягу інформації ці зображення широко застосовуються для розміщення в мережі та обміну даними, що не вимагають великого дозволу і якості.
Вам знадобиться
  • - Початкове зображення;
  • - персональний комп'ютер з встановленим на ньому програмним продуктом Adobe Photoshop будь-якої версії.
Інструкція
1
Відкрийте картинку в програмі Photoshop. Ознайомтеся з вихідними параметрами колірної кодування зображення. Для цього в меню списку Image клікніть Mode. В русифікованої версії програми цей шлях виглядає так: «Зображення/Режим». Переконайтеся в тому, що ваша картинка не збережена в 256-кольоровий палітрі. Вона позначена в цьому переліку як Indexed Color, в російській - «Індексований колір». Параметри зображення в цьому списку відзначені галочкою. Також параметри картинки відображені на верхній рамці відкритого вікна.
2
Для перекодування зображення в 256 квітів просто виберіть з того ж списку потрібну для цього опцію Indexed Color. У запропонованому нижче вікні виставте наступні параметри: Palette: Local (Selective), в російській версії Локально-вибірковий, Colors - 256. Примусовий режим Forced можна не вибирати, залишивши None. Якщо картинка призначена для розміщення в інтернеті, виставте опцію Web.
3
Зверніть увагу на те, що в даному меню вам пропонується зберегти прозорість фону. Якщо спочатку ваша картинка мала такий фон, поставте галочку навпроти Transparency. Згладжування зображення Dither теж виробляєте на ваш розсуд. Коли всі параметри перекодування вибрані, натисніть кнопку Save (Зберегти). Інформація на рамці вікна поміняється на «Назва файлу @ масштаб. Index ».
4
Тепер файл слід зберегти. В меню File виберіть Save As. Із запропонованого списку форматів виберіть той, який вам найбільше підходить. Для 256-кольоровий картинки пропонуються формати BMP, PNG і GIF. Картинки з прозорим фоном підтримують формати PNG і GIF. Формат BMP працює досить коректно з кольором, але його відрізняє досить великий «вага» зображення в байтах.
5
Для перетворення картинки в 256-кольорову кодування можна використовувати вбудовану опцію оптимізації зображення для Web наступним чином. Відкрийте картинку . Виберіть в меню File вкладку Save for Web. В окремому вікні, в якому будуть відображатися результати зміни зображення, виставте наступні параметри: формат GIF або PNG-8, кількість квітів -256, колірної алгоритм Selective або Custom.
6
Для картинки з прозорим фоном поставте галочку Transparency. При кожному новому обраному параметрі результат буде відображатися тут же зліва від списку. Коли всі параметри будуть виставлені і результат вас влаштує, натисніть кнопку Save. Збережіть зображення під іншим ім'ям, щоб у вас залишився незмінений оригінал.
Корисна порада
Для перекодування зображень в 256-кольорову палітру також використовують стандартний для MS графічний редактор Paint. Алгоритм перетворення аналогічний вище описаному.