Як поміняти батарейку. Як вставити батарейки gpa один за одним в іграшку bright starts.

Системний блок складається не тільки з одного корпусу - в ньому також розташовуються його складові, які дозволяють запускатися комп'ютера і завантажувати операційну систему. Основною складовою є материнська плата, а на неї кріпиться безліч деталей, включаючи невеликий елемент живлення. Він потрібен для збереження деяких налаштувань і підтримки ходу системних годин. Якщо при кожному включенні комп'ютера у вас збивається значення системної дати або годин, то проблема таїться в елементі живлення, який необхідно змінити.
Вам знадобиться
  • Системний блок, викрутка «+», змінний елемент живлення.
Інструкція
1
При використанні комп'ютера більш ніж 3 роки, відбувається виснаження елемента живлення на материнській платі. Ця батарейка за своїм складом схожа з звичайної батарейкою від електронних або кварцових годин. Вони працюють за одним принципом, а термін в 3-4 роки для таких елементів живлення є критичним. Для стабільної роботи відображення системної дати рекомендується змінити батарею, до того ж батарея частково впливає на стабільну роботу всього комп'ютера.
2
Перед тим, як ви приступите до заміни старої батареї на новий елемент живлення, від'єднайте всі дроти від мережі. Щоб не викликати появу статичної електрики, доторкніться викруткою до будь-якого металевого предмета. Поверніть системний блок тильною стороною до себе, скористайтеся хрестової викруткою для розбору бічної стінки системного блоку.
3
Після зняття кришки системного блоку покладіть його на бік - так буде легше знайти розташування батарейки на материнській платі. Батарейка має розміри 5-рублевої монети, тому знайти її не важко. Для витягання батарейки можна скористатися будь-яким гострим предметом. Надавите на бічну планку держателя батарейки, вона повинна сама вистрибнути з роз'єму.
4
Після цього візьміть новий елемент живлення і поставте його на місце старої батарейки. Зберіть системний блок і підключіть його до мережі, виконавши всі дії, описані вище, в зворотному порядку.