Як поміняти видеороздільність. Як поміняти дозвіл на nfs.

З моменту створення перших відеоадаптерів для персональних комп'ютерів пройшло немало часу. Вони завжди відрізнялися своїми особливостями, які характеризували кожну модель. Кожна нова модель була досконалим варіантом попередньої моделі. З часом з'явилася можливість зміни дозволу екрану, і з кожним разом виконання цієї операції зводилося до мінімуму дій. Сьогодні змінити дозвіл екрана можна досить швидко, ця операція займе не більше 2 хвилин.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP, настройка властивостей екрану.
Інструкція
1
Як правило, зміна дозволу екрану вимагається за певних умов роботи: зміна монітора, погіршення зору і т.д. Найчастіше причиною зміни є покупка нового монітора або повернення до старого монітора. Залежно від діагоналі монітора вибирається відповідне значення. Що значення монітора, тим більше значків може вмістити ваш робочий стіл і тим менше буде розмір шрифту об'єктів, що знаходяться на робочому столі.
2
Для зміни дозволу відеозображення, скористайтеся редагуванням налаштувань екрану, які тісно пов'язані з настройками відеокарти. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі, в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Перед вами з'явиться вікно «Властивості: Екран». Це вікно можна викликати і іншим способом: натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління», у вікні, виберіть елемент «Екран».
3
У новому вікні перейдіть на вкладку «Параметри», в блоці «Дозвіл екрану» встановіть відповідне значення. Щоб мати уявлення про зміну дозволу екрану, зверніть увагу на зображення двох моніторів в блоці відображення екранів. Натисніть кнопку «Застосувати». Якщо вас влаштовує даний дозвіл екрана, натисніть кнопку «ОК» в діалоговому вікні, інакше натисніть «Скасувати».
4
Для підвищення різкості відображення будь-якого виду інформації на моніторі, натисніть кнопку «Додатково», у вікні, перейдіть на вкладку «Монітор», встановіть найбільш високе значення частоти оновлення екрану. Натисніть кнопку «ОК».
5
Для кращого відображення шрифтів при роботі з документами, перейдіть на вкладку «Оформлення», натисніть кнопку «Ефекти». У вікні, виберіть метод згладжування екранних шрифтів, пункт Clear Type відмінно підходить для постійної роботи з документами. Натисніть 2 рази кнопку «ОК».