Як підключити кермо і педалі. Як підключити кермо до компьютеру.еслі нету драйвера.

У зв'язку з бурхливим розвитком комп'ютерної та ігрової промисловості, на ринку стали з'являтися нові пристрої для розширеного використання звичних комп'ютерних ігор. Такими новаціями стали комплекти, що включають рулі і педалі . Сьогодні деякі ігри вимагають наявність штурвала, який також був винайдений паралельно своєму сухопутному аналогу. При підключенні цих нововведень можуть виникнути проблеми, пов'язані з відсутністю конкретного програмного забезпечення в операційній системі.
Вам знадобиться
  • Інтерактивний комплект водія автомобіля.
Інструкція
1
При установці даного девайса, варто звернути увагу на правильне покрокове підключення. Як правило, інструкція, яка входить в комплект цього пристрою, допомагає повністю відповісти на всі питання, пов'язані з підключенням. Необхідно під'єднати новий пристрій згідно цієї інструкції. При наявності диска з драйверами, виконайте їх установку. Підключення цього пристрою можна продовжити точної настроюванням.
2
Належить операційної системи Windows XP є утиліта, яка вам зможе допомогти в налаштуванні керма і педалей. Натисніть меню «Пуск» - виберіть пункт «Панель управління» - «Ігрові пристрої». На екрані з'явиться нове вікно «Ігрові пристрої». В цьому вікні відображається список встановленого грального обладнання. Якщо ви встановлюєте вперше інструменти для ігор, то список буде порожній. Для додавання нового пристрою натисніть кнопку «Додати».
3
У вікні «Додавання ігрового пристрою» знайдіть список «Ігрові пристрої» і виберіть тип підключається. Поставте відмітку напроти пункту «Підключити кермо і педалі » внизу меню.
4
У вікні, виберіть тип вашого пристрою, якщо вашого пристрою там не виявилося, натисніть кнопку «Інше». У новому вікні виберіть один з перерахованих варіантів: - джойстик; - ігровий планшет; - штурвал або рукоятка управління; - управління гоночної автомашиною.
5
Виберіть потрібний тип і вкажіть кількість напрямків, який буде задіяно вашим пристроєм (2 або 4). Також варто вказати кількість кнопок, що знаходяться на панелі вашого пристрою. Серед інших налаштувань можна задіяти перемикання виду перегляду (вид зверху, вид з кабіни, вид ззаду). Для активації цього режиму, включите опцію «Є перемикач POV». Останнім кроком в налаштуванні нового пристрою буде введення його імені в полі «Контролер». Потім натисніть кнопку «ОК» для повернення до основного вікна «Ігрові пристрої».