Як зробити звук краще. Як зробити музику хорошої якості на своєму комп'ютері.

При щоденному використанні комп'ютера будь-який користувач може зіткнутися з різним звучанням одного і того ж звукового файлу або відеозапису. Найчастіше це можна почути після покупки нової аудіотехніки (навушники, аудіосистема з активним сабвуфером). Здавалося б, змінитися звук не може в принципі, адже прослуховується файл всього один. Виявляється, проблема таїться тільки в «начинці» аудиоплеера або відеоплеєра.
Вам знадобиться
  • Зміна налаштувань мультимедіа плеєрів.
Інструкція
1
Прийом однієї і тієї ж пісні в різних плеєрах і програвачах звучатиме по-різному. Це можна порівняти будь-якої речі, яку купили відразу декілька чоловік. Кожен з них принесе цю річ додому, але оскільки інтер'єр кожного будинку індивідуальний, обрана в магазині річ по-різному буде виглядати в кожному з будинків. Так само і у вашому випадку, кожен плеєр має свої внутрішні настройки еквалайзера, які задаються розробником програми.
2
Приміром, один з популярних плеєрів, який знаходиться у вільному доступі - це KMPlayer. Основна його особливість - вирівнювання загальної гучності файлу до стандарту. Таким чином, можна переглядати або прослуховувати запис, яка не дотягує до стандартного рівня гучності звучання. Отже, композиція або відеокліп, пропущені через фільтри цієї програми покращують звук.
3
Але збільшення гучності звучання не говорить про повне поліпшенні якості звучання. Найкраща якість звучання можна отримати при правильному налаштуванні еквалайзера. Приміром, плеєр AIMP має у своєму арсеналі еквалайзер, який містить більше смуг настройки звучання, ніж плеєр Winamp. На якості звуку - це не відіб'ється, але на точності настройки - так.
4
Таким чином, з безлічі плеєрів, існуючих на сьогоднішній день, варто вибрати той, який дозволяє покращити звук за допомогою більш тонкої настройки еквалайзера.