Як налаштувати класичну гітару.

Класична або іспанська гітара - народний струнний (щипковий) інструмент. Основні елементи гітари: гриф з головкою, порожнистий корпус з резонансним отвором і звучні тіла - струни. На класичній гітарі використовуються нейлонові струни, налаштовуються за певним принципом.
Інструкція
1
Налаштування класичної гітари можлива за допомогою іншого музичного інструменту (частіше фортепіано або інший гітари), за допомогою камертона або за спеціальною програмою. При налаштуванні від фортепіано на ньому граються почергово ноти мі першої октави, сі малої, сіль малої, ре малої, ля великий і мі великий октав. За цими нотам налаштовуються струни від першої (найтоншої) до шостої (найогряднішою). Налаштовують гітару , крутячи колки на головки грифа. Струна намотується на них і з збільшенням сили натягу підвищує тон.
2
При налаштуванні від камертона, налаштованого на ля першої октави, першу струну натягують до такої міри, щоб при зажатии п'ятого ладу вона збігалася по звучанню з камертоном. Потім натягніть другу струну так, щоб при зажатии п'ятого ладу виникав той же звук, що на відкритій першою. Третя струна, затиснута на четвертому ладу, звучить як відкрита друга; четверта на п'ятому - як відкрита третя, п'ята на п'ятому - як відкрита четверта, шоста на п'ятому - як відкрита п'ята.
3
Налаштування класичної за допомогою комп'ютерної програми. Відкрийте програму, підключіть мікрофон до аудіовходу в комп'ютері. Направте головку мікрофону до резонансного отвору. В налаштуваннях програми вкажіть, що будете налаштовувати першу струну. Залежно від показань програми натягніть струну трохи слабкіше або трохи сильніше. Так само поступите з рештою струнами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1eShGtNH16A