Як з'єднати шари в фотошопі. Як накласти фігуру серця в adobe photoshop.

Під час роботи в Фотошопі може накопичитися дуже велика кількість шарів. Деякі з них вже повністю опрацьовані і тільки створюють масу, заважаючи роботі. Від зайвих шарів потрібно позбутися. Але як, адже видаляти їх не можна? Зате можна їх об'єднати або виконати зведення.
Вам знадобиться
  • Фотошоп, картинка, розбита на шари.
Інструкція
1
На ілюстрації ви бачите, що картинка розбита на багато шарів, не об'єднаних один з одним. Всі вони названі відповідно до тими елементами, які на них зображені. Кожен із шарів може коригуватися і пересуватися незалежно від інших. Тобто праву руку, наприклад, ви можете пересунути в інше місце, перемалювати її, видалити, додати ефект, перефарбувати. І все це ні як не вплине на інші частини тіла нашої «дівчинки».
2
Але якщо ви вже довели всі частини голови до досконалості, немає ніякого сенсу зберігати їх на окремих шарах. Об'єднаймо потрібні нам верстви. Розставте всі частини по місцях. Затисніть клавішу Ctrl і виділіть всі необхідні для об'єднання верстви (в нашому випадку це рот, очі, волосся і голова). Тепер клікніть по будь-якому з них правою кнопкою миші. З'явиться меню, в якому в самому низу ви повинні вибрати пункт «Об'єднати верстви». Тепер голова і все, що до неї відноситься, об'єдналися і стали одним елементом. Перейменуйте цей шар і дайте йому ім'я «голова». Це перший спосіб об'єднання шарів.
3
Тепер можна піти іншим шляхом. На цей раз об'єднати треба сарафан, руки і ноги, тобто створити тулуб. Вимкніть верстви «голова» і «фон», прибравши очей з віконця поряд із шаром. Клікніть на одному з видимих шарів правою кнопкою миші і виберіть пункт меню «Об'єднати видимі». Ті верстви, що не були відключені, зіллються в один. Назвіть цей шар «тулуб».
4
Залишився останній спосіб, він називається «Зведення». Його використовують, як останній крок роботи з зображенням. «Зведення» об'єднує всі верстви документа і закріплює їх. Увімкніть верстви «голова» і «фон». Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому шарі і виберіть в меню, що «Виконати зведення». Тепер всі частини зображення з'єднані. Це потрібно для зменшення ваги psd-файлу.
Корисна порада
не об'єднуйте верстви, якщо є шанс того, що вони вам ще можуть знадобитися окремо.