Як поміняти значок.

Стандартні значки, які присвоюються системою комп'ютера папках, виглядають малопривлекательно. Сьогодні користувач ПК може задати для кожної папки індивідуальний значок .
Інструкція
1
Вибір папки для зміни значка.Ви можете задати відображення значка для абсолютно кожної папки, яка зберігається на вашому комп'ютері. Відразу слід зазначити той момент, що розглянутий нижче спосіб зміни значка підходить тільки для роботи з папками - тобто, ви не зможете подібним методом змінити іконку певного додатку або ж файлу. Виберіть на комп'ютері папку, якій ви плануєте задати певний значок і клікніть на ній правою кнопкою мишки.
2
Після того, як ви клікніть по папці, вам стане доступним системне меню, в якому вам потрібно вибрати пункт «Властивості». Знайшовши дану опцію, двічі клікніть по ній лівою кнопкою мишки. Вам стане доступним діалогове вікно, що містить в собі три вкладки: «Загальні», «Доступ» і «Налаштування». Переключіться на вкладку "Налаштування". Тут ви зможете задати для папки певний малюнок, або стандартне зображення.
3
Застосування малюнка як піктограму папки. В розділі "Налаштування" клікніть по пункту «Вибір малюнка». За допомогою кнопки «Огляд» знайдіть на комп'ютері зображення, яке хочете привласнити для папки і, вибравши його, збережіть параметри. Малюнок відобразиться через 1-5 хвилин.
4
Застосування стандартного зображення для значка. В розділі "Налаштування" клікніть по пункту «Змінити значок ». Вам стане доступним стандартний перелік графічних зображень, серед яких ви можете вибрати майбутній значок для вашої папки. Після того, як ви оберете певне зображення, натисніть клавішу «ОК», далі застосуєте настройки. Значок папки зміниться моментально.