Як зробити ламінування в домашніх умовах.

Ламінування волосся значно покращує їх зовнішній вигляд. Звичайно, цю процедуру простіше робити в салоні краси. Однак трохи дешевше провести її вдома, купивши всі необхідні компоненти. Адже вам не доведеться платити за послуги майстра. Хоча в перший раз краще сходити в салон, щоб знати всі тонкощі і секрети цієї процедури.
Інструкція
1
Першим ділом запасіться набором для ламінування, в який входить шампунь глибокого очищення, оттеночная фарба, маски для зміцнення волосся і засіб для ламінування.
2
Більшість засобів, що входять до складу колекцій професійної косметики, відрізняються гарною якістю. Крім того, вони відносно недорого коштують. Відтінок можна вибрати як прозорий, так і будь-який інший, який вам сподобається.
3
Процедура самостійного ламінування волосся будинку виконується в певній послідовності. Уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування засобу для ламінування, перед тим як приступати до ламінування.
4
Спочатку вимийте голову спеціальним шампунем глибокої очистки, який входить в комплект для ламінування, далі нанесіть відтіночним фарбу (якщо це необхідно). Потім необхідно зробити зміцнюючу або зволожуючу маску для волосся, потім що всі речовини з маски після ламінування залишаються всередині волосся.
5
Далі волосся потрібно підсушити за допомогою рушника, після чого на трохи вологе волосся нанести Ламінуюча засіб. Наносити його потрібно так само, як і відтіночним фарбу для волосся (та й взагалі, як будь-яку іншу фарбу). Тепер можна надягати шапочку і прогрівати голову за допомогою фена. Хоча це й не обов'язково.
6
Через півгодини засіб для ламінування потрібно змити без застосування шампуню, а потім ще раз зробити маску або нанести бальзам. В результаті у вас будуть гарні, гладкі, доглянуті і сяючі волосся.