Як розмовляти з друзями.

Дружба - це ціле мистецтво. Друзі - це ті люди, до яких ми звертаємося за допомогою, порадою, допомагаємо, якщо у них проблеми, проводимо з ними вільний час. Розмови - важлива частина дружніх взаємин. Поділитися новинами, обговорити побачений фільм, домовитися про зустріч, нарешті, просто попліткувати. Мистецтво бесіди не менш важливо, ніж мистецтво дружби. Як же треба розмовляти з друзями ?
Вам знадобиться
  • Друзі;
  • Приводи для зустрічей;
  • Теми для обговорення;
  • Місця для зустрічей;
  • Телефон;
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Насамперед, вмійте слухати. Якщо хтось із друзів ділиться з вами потаємними думками, особистими переживаннями, проблемами, обов'язково уважно вислухайте. Ваш друг довіряє вам, чекає підтримки, співчуття, можливо, ради. Проявіть увагу. Навіть якщо ви ніяк не можете вплинути на складну ситуацію, що склалася в житті когось із ваших друзів, поговоріть про це, подумайте разом, як можна вирішити проблему або пережити неприємність, просто скажіть, що ви про це думаєте - це вже буде дуже добре . Не давайте порад, якщо не впевнені в них. Коли друзі щось розповідають, дивіться їм в очі, реагуйте, не обмежуючись поверхневим «Ага!», Задайте пару уточнюючих питань.
2
Якщо друзі зловживають вашим умінням слухати і починають докучати нескінченними розповідями про який-небудь нісенітницю, не соромтеся перервати їх, тільки чемно. Прекрасно підійде формулювання «Довгі розповіді - довгі нудьги. Ти мені краще от що скажи ... »або просто« Вибач, але мені це не дуже цікаво. Давай краще поговоримо про ... »Друзі на вас не образяться, а ви зможете уникнути нудного розмови.
3
Не забувайте ділитися з друзями новинами свого життя. Не потрібно нав'язуватися, але якщо близький друг запитує «Як справи?» Відповіді «Так все нормально» мало. Розкажіть коротенько, що у вас нового або перекажіть почутий днями веселий анекдот, розкажіть якусь цікаву історію, недавно сталася з вами. Не відповідайте на розпитування дбайливих друзів «Це не ваша справа», будьте відкритими і доброзичливими.
Друзі приносять в життя радість, інтерес і різноманітність. Проте не всяка дружба триває нескінченно. Щоб не втратити своїх приятелів і подруг, дізнайтеся секрети спілкування з ними.
Інструкція
1
Шукайте точки дотику зі своїми друзями. Звичайно, щось спільне у вас є, раз ви стали активно спілкуватися. Але з часом захоплення і заняття, які вас об'єднували раніше, можуть відійти на задній план. Щоб не віддалитися від свого приятеля, вам потрібно знайти актуальне спільне хобі.
2
Будьте ласкаві до своїх друзів. Нехай спілкування з вами приносить їм тільки радість. Позбавтеся від звички критикувати приятелів. Даруйте їм приємні невеликі презенти без приводу. Пропонуйте свою допомогу в складний період життя вашого друга. Будьте уважні по відношенню до людей, які вам приємні, і ваші стосунки будуть ставати міцнішими.
3
Не використовуйте своїх друзів як безкоштовну психологічну допомогу. Якщо ви при кожній зустрічі будете скаржитися на життя, розповідати про свої пригоди, питати поради, як вчинити в тій чи іншій ситуації і чекати розради від своїх друзів, вони можуть почати перейматися вашим суспільством. Погодьтеся, це егоїстично, кожне побачення з близькими вам людьми перетворювати в обговорення вашого життя і псувати оточуючим настрій своїм ниттям. Краще знайдіть приємну і цікаву для всіх тему для розмови.
4
Підтримуйте вашу дружбу. Станьте ініціатором і організатором зустрічі зі своїми приятелями. Знайдіть час, щоб подзвонити другу і дізнатися, як він поживає. Часом хороша дружба закінчується нічим тільки через те, що люди не бажають знайти час один на одного. Пам'ятайте, що якщо віддалитеся від своїх друзів, відновити відносини і знову зблизитися буде дуже непросто. Тому потрібно цінувати близьких вам по духу людей.
5
Не просіть друзів про занадто великі послугах і послугу. Також не варто займати у приятелів в борг великі суми грошей. Інакше ви можете потрапити в таку ситуацію, що людина просто не зможе вам допомогти, а потім буде перейматися почуттям провини і почне уникати вас. Або вашому приятелеві здасться, що ви хочете його використовувати, раз не зважаєте на його інтересами, просячи про занадто великі жертви для нього заради власної вигоди.