Як посадити газон.

У класичному анекдоті у англійця запитали, що треба зробити, щоб виростити справжній англійський газон . «Просто стригите і поливайте його протягом 300 років», - відповів англієць. Однак хочеться, щоб по оксамитовому смарагдовому килиму змогли походити не тільки наші пра-пра-правнуки, але й ми самі.
Вам знадобиться
  • Суміш насіння газонних трав,
  • Системний гербіцид,
  • Комплексне добриво,
  • Граблі,
  • Каток,
  • Укривной матеріал,
  • Триммер з волосінню або газонокосарка
Інструкція
1
Подготовка.Хорошая підготовка грунту - ключ до успіху при створенні газон а. Обробіть обрану ділянку системним гербіцидом, для того щоб знищити бур'яни. Ретельно перекопайте, при перекопуванні обов'язково вибирайте все коріння і залишки рослин. Розбийте всі великі грудки землі. Граблями вирівняйте землю, внесіть комплексне добриво в дозі 75 г/кв.м. Злегка ущільніть. Використовуйте для цього спеціальний каток, це дозволить вам уникнути ям і нерівностей на поверхні майбутнього газон а. Каток варто взяти на прокат в фірмах, що займаються ландшафтним дизайном.
2
Посев.Сеять краще навесні, коли земля прогріється. В цьому випадку ви зможете користуватися газон ом вже на наступний рік. На невеликих ділянках посів можна проводити вручну, в іншому випадку використовуйте розкидному сівалку. Її так само, як і каток, можна взяти на прокат. У продажу є великий вибір газон вих сумішей. Вибирайте суміш для свого газон а відповідно до вологістю ґрунту, освітленістю і специфікою майбутнього використання. Якщо в будинку є діти або собаки, купуйте суміші для спортивного газон а. Після того як ви розкидали насіння, пройдіться по майбутньому газон у граблями, злегка закладаючи насіння в землю. Потім знову прокатайте катком. Укрийте весь ділянку газон а укривним нетканим матеріалом, щоб захистити посадки від птахів. Поливайте.
3
Уход.Недостаточно тільки посіяти насіння в підготовлену землю. Без належного догляду, вважайте, що ви просто викинете їх. За газон ом треба ретельно доглядати, в цьому випадку через пару років ви зможете сказати, що ви посадили газон . Отже, перше скошування проводите, коли висота трави досягне 10-15 см. Косіть газон регулярно, але не викошуйте занадто низько. Висота менше 4 см - це стрес для злаків. Поливайте газон після кожного скошування. Застосовуйте повільно чинне спеціальне газон ное добриво. З кінця серпня виключіть з добрив азотні підгодівлі. Намагайтеся не ходити по газон у після сильних затяжних дощів та ранньої весни, поки земля ще не просохла. Грунт в стоптаних місцях гірше аерується і легко заростає мохом. При останньому осінньому скашивании, залиште зрізану траву на газон е як утеплювач.
Корисна порада
Зрізуйте траву не більше ніж на 2 см. В цьому випадку, обрізки можна не прибирати, вони залишаться на газоні у вигляді мульчі.Еслі ви не можете приділяти своєму газону достатньо часу, використовуйте для посіву насіння конюшини. Ви створите так званий «грубий» газон. Він вимагає набагато менше догляду і не жовтіє в сухий період без поливу.