Як зробити перетяжку.

Ремонт меблів краще починати з облаштування вашого робочого місця. Воно має бути добре освітленим і просторим. Також потрібно зібрати всі потрібні інструменти і розташувати їх під рукою. Якщо у вашої м'яких меблів пошкоджена оббивка - її слід змінити (якщо не можна зачин). Якраз перетяжкой ми з вами і займемося.
Інструкція
1
Спочатку купите потрібну кількість оббивного матеріалу. Краще не розраховувати на око, а зробити ретельний завмер перетягували меблів. Тепер можна приступати до зняття старої оббивки. Спочатку оцініть форму ремонтованої меблів, а потім вже знімайте стару оббивку. Намагайтеся запам'ятовувати місця проходження швів, тому що новим матеріалом меблі найкраще оббивати за старими швах.
2
Витрата матеріалів. Пружини зі старою оббивки іноді можна використовувати повторно. Тоді не доведеться їх купувати, що дозволить вам заощадити кошти і час.
3
Обшивка меблів. Для якісного виконання обшивки по можливості скористайтеся спеціальною літературою, щоб детально вивчити способи перетяжки. Процес перетяжки ділиться на кілька етапів. Спочатку необхідно виконати внутрішню перетяжку матеріалом, який послужить початковим тканинним шаром на меблів. Акуратно розтягніть оббивну тканину по поверхні меблів, щоб ніде нічого не виділялося, а також паралельно кріпите тканину до меблів. Про кріпленнях поговоримо пізніше.
4
Коли з внутрішньої перетяжкой буде покінчено, можна приступати і до зовнішньої перетяжке, яка є завершальним етапом перетяжки. Зовнішню обшивку необхідно виробляти кілька обережніше, ніж внутрішню. Зробити це потрібно так, щоб не пошкодити досить ніжну тканину внутрішньої оббивки. Зовнішня обшивка проводиться так само, як і внутрішня.
5
В якості кріплень для тканини використовуйте спеціальні скоби, які можна придбати на будівельному ринку або в будь-яких будівельних магазинах. Для вбивання скоб краще купити будівельний степлер. Тим більше, він в господарстві вам все одно знадобиться. В крайньому випадку, для оббивки можна застосувати цвяхи.
Щоб виділятися з натовпу, щоб у машини було тільки своє неповторне "обличчя", багато автовласників тюнингуют своїх залізних коней. І не завжди зміни стосуються тільки кузова. Також нововведення можуть торкнутися і салон. А одне з улюблених занять автолюбителів - це перетяжка салону.
Вам знадобиться
  • матеріал;
  • праска;
  • підкладковий матеріал;
  • нитки;
  • голки
Інструкція
1
За визнанням фахівців, місця для змін в машині хоч відбавляй. Можна змінити до 90% поверхонь усередині салону. Звичайно ж ідеальним варіантом для вашого автомобіля буде перетяжка всього салону, щоб вся композиція виглядала органічно. Наприклад, ви хочете перетягнути салон червоною шкірою. Крім сидінь можна обробити також і торпеду, і бічні елементи дверей, і багато іншого.
2
Так, наприклад, якщо ви хочете обтягнути торпеду, спочатку зніміть її з місця. Потім обробіть поверхню: зачистите її і знежирте. Щоб підвищити сцепку між вихідним матеріалом і новим, акуратно зашкурьте торпеду, після чого приступайте до перетяжки.
3
Наклеювати матеріал можна або за допомогою самоклеючої паперу, або за допомогою флизелина. Зробіть з допоміжного матеріалу необхідні викрійки, після чого перенесіть їх на шкіру. Злегка розгладьте їх за допомогою праски. Потім виріжте необхідні деталі. Зшийте отримані робили між собою так, щоб шкіра не стирчала і не м'ялася. Після того як чохол буде готовий, намажте виворітну сторону матеріалу спеціальним клеєм для робіт по шкірі. А потім акуратно надіньте заготовку на торпеду, розгладьте всі нерівності. Тепер можна ставити її назад на місце. Тільки врахуйте, що процес цей досить трудомісткий, адже за рахунок придбання зайвого шару шкіри торпеда буде складніше проходити в необхідні шви і отвори.
4
Перетягувати сидінні автомобіля потрібно по тій же схемі, що й торпеду. Спершу зніміть його і витягніть з салону. Після чого ретельно заміряйте і починайте робити викрійку. Після чого зшийте чохол, прострочите ті місця, які повинні служити декором і можете надягати чохол на сидінні. Щоб закріпити матеріал на ньому, потрібно обов'язково або пропарити праскою, або скористатися паровим генератором. Шкіра, подсихая, повинна дати усадку, а значить, вона щільно "обійме" сидінні і не буде сповзати в різні боки.
5
Все також робиться і в разі перетяжки дверних елементів. Все, що підлягає реставрації, знімається, змиритися, робиться викрійка. Потім всі деталі акуратно зшиваються і вже після приміряються і надягають на об'єкт. Таким чином, можна досить швидко і акуратно змінити вигляд вашого авто.