Як пофарбувати литий диск. Як пофарбувати диски самому.

Ваші автомобільні диски можуть мати дизайн, форму або щось ще, дуже вам що подобалися. Але якщо диск зносився, а фарба з нього почала злазити, його потрібно буде привести в порядок, інакше псується весь естетизм. Вирішити проблему фарбування литих дисків нескладно, якщо віддати їх в майстерню. Тим не менш, можна заощадити кошти, пофарбувавши диски самостійно, тим більше що для цього не потрібно мати якісь видатні здібності.
Інструкція
1
Спочатку диск потрібно дуже ретельно очистити і вимити. Можна і навіть потрібно використовувати зубну щітку, пральний порошок, мило, засоби для чищення.
2
Але це ще не все. Перед фарбуванням потрібно якісно зашліфувати і відполірувати відколи, подряпини, відбої фарби та інші пошкодження покриття. Чим шліфувати і полірувати - вибирати вам. Головне, щоб поверхня була якісно зачищена і відполірована. На цьому етапі також виправляються і серйозніші пошкодження диска (подряпини від колодок, вм'ятини і так далі).
3
Потім очистіть свій литий диск від пилу та іншого нальоту, який утворився в процесі зачистки поверхні і знежирте. Зробити це можна будь-яким розчинником. Після використання ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ встановіть диск на стапель або на щось, його нагадує (наприклад, відро).
4
Тепер можна приступати до грунтування диска. На чотири штуки піде близько літра грунтовки, якщо покривати диски в три шари. Не забувайте шліфувати кожен новий шар грунтовки, перед нанесенням наступного (там, де потрібно). Фарбу слід наносити також в три шари. Використовуючи балончик з фарбою, майте на увазі, що потрібно знайти оптимальну відстань розпилення, щоб фарба не йшла бульбашками і не розтікалася. Близько 50-60 см буде цілком достатньо. Кожен новий шар фарби при появі патьоків і бульбашок необхідно зачищати. Для цього згодиться мелкозернистая наждачний папір.
5
Після фарбування і її остаточного висихання наноситься лак. Його теж слід наносити в три шари. Як бачите, самостійно пофарбувати литий диск не так складно, просто це вимагає неабиякої терпіння. Однак ви зможете заощадити при цьому деяку суму грошей.