Як зробити дах для балкона. дерев'яний дах для балкона.

Балкон, який не має даху, в багатьох відношеннях є незручним. Навесні під час танення льодів на ньому знаходитися дуже небезпечно, тому як бурулька або навіть ціла брила може впасти з даху на голову. З часом сніг, що тане руйнує бетонну основу балкона . Та й влітку можливості його використання обмежуються через прямого попадання граду або дощу. Так що дах для балкона - річ необхідна.
Інструкція
1
Балконная дах повинна бути міцною і надійною конструкцією. Бажано також, щоб вона не псувала зовнішній вигляд фасаду. Способів пристрою балконної даху достатньо багато. Всі вони мають свої особливості, пов'язані з природою використовуваних матеріалів.
2
Дах на кронштейнах з металу. Зібрані на болтах або зварні кронштейни надійно зміцнюються на стіні за допомогою гайок, на різьбові шпильки, попередньо в неї вмонтовані. Потім робляться несучі стійки з того ж самого матеріалу, які кріпляться до кронштейну і балконного огородження на болти за допомогою окремих куточків Г-подібної форми. Кронштейни зі стійками можна виготовити з водопровідних труб невеликого діаметру. Тоді для кріплення кронштейнів і стійок потрібно приварювати металеві пластинки і кріпити каркас.
3
Як основу даху послужить рідкісна дерев'яні лати. Її дошки кріпляться між собою двома-чотирма дерев'яними планками. Дах слід збирати окремо на підлозі або землі і кріпити за допомогою шурупів до кронштейнів з металевих куточків. Якщо кронштейни виконані з труб, дах кріпиться до них за допомогою металевих хомутів. Для покрівлі можна взяти покрівельне залізо, рифлений пластик, листовий алюміній. Шифер краще не використовувати, оскільки він досить важкий.
4
Дах на брусах з дерева набагато простіше у виготовленні, тому що для неї не потрібно використовувати ні вертикальні опори, ні зварні, ні нарізні сполучення. Хоча вона і менш довговічна. Дерев'яну дах потрібно встановлювати під кутом 30о, щоб на ній не затримувався сніг, створюючи надмірний тиск на дерев'яні укоси.