Як побудувати терасу самому.

Тераса - це конструкція, яка прикрашає ганок приватного будинку. Її можна декорувати навісами, світильниками, лавочками та решітками. На терасі можна відпочити. Тут проводять вечірки, розміщують меблі або навіть невеликий басейн.
Інструкція
1
У будівництві тераси найважливіша річ - це фундамент. Його не обов'язково робити потужним, так як тераса є легкою конструкцією. Підстава для неї можна зробити з бетону. Спочатку необхідно вирити тридцятисантиметровий котлован і наполовину засипати його щебенем, а потім залити бетоном поверх арматури.
2
Другий спосіб виконується у вигляді того ж котловану, який засипається спочатку піском (на 20 см), а потім щебенем, після чого гарненько трамбуется.
3
Подушка повинна бути трохи вище грунту, щоб частини конструкції не стикалися з землею. Пол можна зробити з деревини і обробити спеціальним протигрибковим і влагозащитним складом. Хоча дерев'яна підлога виглядає красиво, він не так довговічний, як хотілося б. Можна придбати плитку. Правда плитковий підлогу теж має недолік - він холодний.
4
На фундамент встановлюється лист руберойду, на який потім ставиться каркас. До речі, руберойд потрібен для того, щоб захистити фундамент від проникнення вологи крізь підлогу. Опори встановлюються одні між інших на відстані у півтора метра. Потім вертикальні опори з'єднуються верхньої зв'язкою, що йде по периметру тераси.
5
Можна побудувати стіни, а можна обмежитися дахом і опорами. Стіни можна зробити зі звичайних дощок. Якщо терасу збираються використовувати і восени, тоді краще зробити стіни з двох шарів дощок, а між ними прокласти шар утеплювача. Потім вийшла, обрешетка зашивається статевої дошкою. Якщо потрібно утеплити підлогу, лаги потрібно підшити дошками знизу, далі укласти товстим шаром пароізоляцію. Тепер потрібно покласти шар пінополістиролу або мінеральної вати і зрештою зашити підлогу.
Зверніть увагу
Хочете дізнатися, як легко і просто побудувати веранду у своєї дачі? Або зробити прибудуй до будинку своїми руками? Читайте цю корисну статтю на нашому сайті і багато інших. Додавайте свої статті з фото! Опис і фото дивіться в статті. Про те, як побудувати веранду своїми руками і самому нам повідав Andrew. Купуємо шість гвинтових паль і закручуємо в землю. Обв'язуємо швелером.
Корисна порада
Будівельники вважають веранду нескладної конструкцією, тому єдині в думці, що її можна побудувати і своїми руками, не вдаючись до допомоги кваліфікованих фахівців. Так як веранда відноситься до літнього приміщенню, то вона Але якщо з якихось причин веранда не була спочатку запланована - не біда: навіть після закінчення спорудження будинку, прибудова веранди не стане великою проблемою, тому що це досить просто зробити самостійно.