Як поміняти зачіску. Як акуратно надіти волосся на шпильках на коротке волосся.

Поміняти зачіску хочеться тоді, коли приходить пора змінити повністю свій стиль, але для того, щоб нова зачіска була підібрана вдало, гармоніювала з вашим обличчям і кольором шкіри, потрібно враховувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Зачіска повинна бути практичною, щоб ви могли самостійно укладати волосся, а не ходити щодня до солон до перукаря.
2
Вибір кольору волосся напряму залежить від відтінку вашої шкіри. Власницям персикового кольору шкіри підійдуть медові, теплі кольори, а от жінкам зі світлою шкірою повинні фарбувати волосся фарбами холодних кольорів.
3
Колір ваших брів повинен гармоніювати з кольором волосся, вірніше, бути на півтора тону світліше найтемніших пасм волосся.
4
При виборі самої зачіски звертайте увагу на форму вашого обличчя, грамотно підібрана зачіска здатна приховати деякі недоліки рис обличчя і фігури, а так само підкреслити достоїнства. Щоб визначити до якого типу відноситься ваша особа, зберіть волосся так, щоб вони його не закривали. Підійдіть до дзеркала і обведіть контур віддзеркалюваного в ньому ліца.Круглоліцим дівчатам слід носити напівдовгі стрижки, пишні високі зачіски, пряма чубчик або асиметрична укладка волос.К овального особі підходить найбільша кількість зачісок. Якщо особа занадто подовжене, то можна додати об'єм боковим прядям.Еслі особа квадратної форми, то вам підуть м'які локони середньої довжини, асиметричні пріческі.Обладательніци особи трикутного типу можуть носити стрижки, що закінчуються на рівні підборіддя, який за допомогою зачіски як би виглядати більш округлим , а так же прямі чубчика в поєднанні з локонами середньої дліни.Трапеціевідную форму обличчя можна скорегувати, тобто потрібно візуально його подовжити за допомогою градуйованого каре, довгих великих спіралей локонів, а так же пишною зачіскою на маківці.