Як підняти свою вагу.

Це питання може здатися досить дивним, проте для людини, що розбирається в медицині і фізіології може здатися очевидним, що набрати якісний вага (м'язову масу, а не жировий шар) набагато складніше, ніж скинути вага . Для швидкого збільшення маси тіла необхідно переглянути вага ь хід власного життя: активність, харчування, відпочинок, сон. Загалом, без комплексу змін не обійтися.
Вам знадобиться
  • Режим дня, збалансоване харчування, тренування
Інструкція
1
Харчування - один з найбільш найважливіших компонентів набору вага а. Від правильного збалансованого харчування залежить не менше п'ятдесяти відсотків успіху. Яке ж харчування є правильним? По-перше, харчування має бути розділене на невеликі порції, які потрібно розподілити на вага ь день. Оптимальним є п'яти-шести разове харчування. По-друге, будівельний матеріал для нашого організму - білкова їжа. Це "цеглинки", з яких складається наше тіло. Тому того, щоб набір м'язової маси відбувався найбільш ефективно, потрібно їсти білок з розрахунку 2 грами на кілограм тіла. Продукти, багаті білком - м'ясна і молочна їжа, гриби, горіхи, яйце.
2
Тренування грають найважливішу роль в наборі м'язової маси, а також в нормалізації фізіологічних процесів організму. Регулярні тренування в тренажерному залі роблять людину сильнішою, приспособленнее до труднощів і негараздів. Найефективніші вправи для швидкого набору вага а - присід зі штангою (збільшує масу ніг, спини, підвищує витривалість) і жим лежачи. Жим лежачи зі штангою - універсальний спосіб. Він дозволяє сформувати сильні руки (біцепси, трицепси), груди. Оптимальне число тренувань на тиждень - 2-3 по 2 години.
3
Відпочинок і сон - компонента, про яку багато хто забуває, але вона є необхідний для здорової людини. Пам'ятайте: м'язи ростуть не під час тренувань, а під час відновлення за принципом: "Солдат спить - служба йде". Дев'ятигодинний сон - запорука вдалого дня і поступового неухильного набору вага а.
Зверніть увагу
Вживання вітамінів і амінокислот дозволить вам значно поліпшити результати.
Корисна порада
1. Рада з раціону: завжди їжте за півгодини до тренування. Це допоможе вам провести її легко і з найкращими результатамі.2. Велику частину вуглеводів з'їдайте до двох годин дня.