Як придбати авто.

Придбати авто можна в різних магазинах і різними способами, однак зараз часто купуються старі машини на авто ринках, по оголошеннях в газетах або інтернеті. Вторинний ринок процвітає, і кожен може вибрати собі «залізного коня» за смаком. Однак, тут багато небезпек: це і приховані дефекти купується апарату, які можуть проявитися лише з часом, і махінації з документами і номерами. Щоб цього не сталося з вами, до покупки авто мобіля необхідно підготуватися ґрунтовно.
Інструкція
1
Щоб уникнути прихованих дефектів і недоліків, потрібно ретельно оглянути машину, перевірити її роботу в дії. Якщо у вас є знайомі авто механіки, або просто хто добре розбирається в цьому - запросіть їх з собою. Це допоможе вам купити «залізного коня», який прослужить вам довгий час.
2
Перевірте особистості тих, хто продає авто мобіль і того, хто є його власником. Може виявитися, що в документах на машину зазначений одна людина, а продає її вам інша людина, що діє за дорученням. Це повинно викликати підозру, бо підробити довіреність не дуже складно.
3
Попросіть у продавця документи на авто мобіль: талон техогляду (навіть якщо він вже прострочений), паспорт транспортного засобу (ПТС), і, якщо машина не знята з обліку, то і свідоцтво про реєстрації. ПТС дає можливість побачити усіх попередніх власників, якщо ж вам дають в руки документ з позначкою «дублікат», і запевняють, що у авто був всього лише один господар, то швидше за все вас просто обманюють.
4
Перевірте номера кузова та двигуна з номерами, які вказані в ПТС. Якщо відбувалася заміна якого-небудь з цих елементів, то про це має бути відповідна відмітка в ПТС, інакше у вас можуть виникнути проблеми з постановкою машини на облік. Якщо дозволяє час і умови, то разом з продавцем потрібно з'їздити в реєстраційно-екзаменаційне відділення (МРЕВ) ГИБДД, де при вас перевірять дану машину на наявність угону і відразу знімуть з обліку.