Як відмити машину.

Автомобілісти знають, що кузовний ремонт - це дуже трудомістка і непроста справа. Щоб не довелося робити цей вид дорогого ремонту, потрібно навчитися доглядати за своєю машиною. Від того, в якому стані знаходиться лакофарбове покриття кузова, залежить його довговічність. Щоб на довгий час зберегти цілісність фарби, потрібно навчитися правильно мити автомобіль. Це дозволить вам не тільки значно заощадити на послугах автомийки, а й уберегти кузов від раннього зносу.
Інструкція
1
Не потрібно відкладати мийку при сильному забрудненні. Якщо знайти час і вимити машину відразу після поїздки, то, швидше за все, забруднюючі частки за цей час ще не встигнуть проникнути у верхній лакофарбовий покрив, і не будуть руйнувати кузов. Інакше надалі буде потрібно застосування захисту від корозії.
2
Починати мити автомобіль найкраще з даху, щоб стікає вода і миючі речовини попутно відмочували задавнену бруд на інших місцях. Інші частини машину вже буде мити значно простіше і швидше. Для миття використовуйте губки, щітки, але бажано не абразивні. Миючі засоби не повинні містити луг, яка може нанести шкоду кузовному покриттю.
3
Краще всього використовувати шланг з безперервним струменем води. Якщо маються сильні, застарілі забруднення, то їх краще попередньо відмочувати, а лише потім вже змивати. Спробуйте спеціальні автошапмуні, які не тільки добре відмивають, а й допоможуть захистити ваш автомобіль від корозії.
4
Небажана мийка при сильному вітрі і в сонячну погоду. При яскравому сонці крапельки води на кузові гратимуть роль маленьких луп, що викличе руйнування покриття. У підсумку ваше авто може стати плямистим або смугастим. При сильному вітрі неможливо ретельно змити залишки миючих засобів, що згодом також може погано позначитися на стані покриття кузова.