Як почистити кашемірове пальто в домашніх умовах. Як чистити кашімір.

З настанням літнього сезону всі теплі речі ми прибираємо в шафу. Але попередньо слід їх очистити від забруднень, щоб річ виглядала доглянутою і красивою. Почистити своє кашемірове пальто ви сміливо можете в домашніх умовах, не побоюючись за наслідки.
Вам знадобиться
  • Бензин, тальк, щітка для одягу, гліцерин, нашатирний спирт, оцет, спирт, сіль
Інструкція
1
Видалити різні види забруднень з пальто ви можете самостійно. Якщо вам необхідно вивести жирове пляма, то в цьому допоможе бензин. На пляму слід покласти шматочок паперу. Потім змочіть бензином ватний диск і протріть пальто з вивороту. Пальто з кашеміру ви можете випрати в пральній машині, використовуючи щадний режим. Температура води повинні бути не вище 30 градусів.
2
Видалити жирні плями з поверхні пальто можна за допомогою тальку. Проблемні зони посипте тальком і залиште на ніч. Вранці струсіть тальк і за допомогою щітки для одягу видаліть надлишки. При необхідності слід повторити процедуру.
3
Плями від чаю можна вивести за допомогою гліцерину і нашатирного спирту. Чайну ложку гліцерину змішайте з половиною чайної ложки гліцерину, потім нанесіть отриманий розчин на пляму. Також прекрасно справляється з пивними плямами суміш спирту та оцту в пропорції 1: 1. Плями від червоного виду можна видалити за допомогою солі. Посипте свіжа пляма сіллю, потім промийте водою.