Як привітати брата.

Вітання та подарунки люблять усі без винятку, але як зробити так, щоб ці самі поздоровлення доставляли ще більше радості і були просто незабутніми? Зараз ми розповімо вам про те, як привітати брата . Погодьтеся, що брат, особливо якщо він старше - це гордість, це сила, це найкращий чоловік на світі нарівні з татом.
Інструкція
1
Відразу хотіли б відзначити, що людині, яка живе з вами в одному будинку під одним дахом, який був з вами з дитинства, потрібний гідний подарунок. Тут ми не маємо через дорогі ювелірні вироби або техніку, немає, привітання має бути незабутнім і бажаним, а головне від душі і тут справа зовсім не в подарунках.
2
Залежно від того, чим захоплюється брат, яку мету в житті переслідує, вам і потрібно будувати своє привітання. Ви можете підготувати для нього вірш зі словами привітання, який відображатиме його життя і говорити саме про нього. Скласти рядочки зовсім не важко, варто тільки спробувати. Прочитайте свій вірш у зібралася компанії - брат буде дуже задоволений.
3
Підготуйте для нього подарунок своїми руками і піднести з найкращими побажаннями.
4
Організуйте для нього похід, екскурсію, стрибок з парашута і т.д.
5
Влаштуйте колективний похід на шашлики, в боулінг, пейнтбол.
6
Озвучити своє привітання по радіо, передавши привіт або, замовивши на телебаченні.
7
Висловити слова побажання в рекламному ролику або рекламної афіші, яку зможе він побачити по дорозі на роботу чи додому, а так же яку побачить усе місто.
8
Вітати його весь день всілякими побажаннями у вигляді смс, поштових відправлень, дзвінків і т.д.
9
Тільки від вашого смаку, бажання і можливостей буде залежати привітання і загальна атмосфера свята.
Корисна порада
Даруйте радість своїм близьким, не забувайте поздоровляти і приділяйте їм побільше часу і уваги.