Як привітати співробітниць.

Як привітати співробітниць ? Таке питання знаком всім чоловікам, і тим більше часто він звучить з вуст чоловічої половини колективу перед святами, такими як Новий рік, 8 березня і ін. Знаком то знаком, але кожен раз, кожен рік, ми знову і знову стикаємося з проблемою поздоровлення, вибору подарунків і їх підношення. Що ж робити, як зробити свято дам запам'ятовується, незвичайним, веселим і урочистим, як змусити серйозних співробітниць посміхатися, бути щасливими і просто радіти життю, знаючи, що сьогодні їх день? Звичайно ж, найкращий спосіб - це влаштувати для всіх них вихідний день, але який директор захоче цього, звичайно ніякої! І тоді чоловікам доводиться викручуватися, шукати те, що доставить радість їх чудесніца колегам. На допомогу чоловічій половині населення наші поради про те, як привітати співробітниць красиво і унікально.
Інструкція
1
Перш за все, ви повинні вибрати подарунки для своїх дам. Зробити це можна кількома способами, звичайно ж, насамперед, уточнивши суму, на яку ви будете рассчітивать.1. Дізнатися, що потрібно дівчині і піднести їй сюрприз на свято, купивши потрібну для неї вещь.2. Купити всім співробітниць ам однакові подарунки і красиво їх преподнесті.3. Купити кожної з дівчат/жінок подарунки, які символізують їх зовнішність, духовний світ, сприйняття життя.
2
Після вибору подарунків та їх придбання варто наступне питання: як вручити ці подарунки. Тут вже існує безліч способів, які ви повинні вибрати самі, проаналізувавши те, що подобається вашим співробітниць ам і який стиль їхнього життя.
3
Ви можете влаштувати просто закриту вечірку в офісі, похід в кіно або театр, кафе або ресторан, вручити подарунки, сказавши прекрасні слова, або запросити когось, хто це зробить за вас, приміром, тамаду.
4
Можете організувати виїзд на природу, де будуть вручені презенти, можете запросити своїх дам в боулінг або більярд, в парк або прогулянку на яхті, а можете влаштувати для них невеликий квест, пройшовши який, вони знайдуть свої подарунки. Тут все залежить від кількості людей, від вашого бажання привітати красиво і, звичайно ж, від вашої фантазії.
Корисна порада
Поздравляйте жінок красиво!