Як зшити пачку.

Багато батьків, діти яких займаються танцями або балетом, беруть участь в шкільних постановках, стикаються з необхідністю пошиття сценічних костюмів та одягу для занять. Найскладніше зробити пачку - спеціальну спідницю для занять балетом.
Вам знадобиться
  • Близько 50 відрізків у формі прямокутника з фатину
  • Резинка для одягу, довжина якої повинна відповідати формулі: обсяг талії - 4-5см
  • Ножиці
Інструкція
1
Звичайно, зараз є безліч магазинів з різною одягом, але ціни на подібні речі не найменші. А якщо дитина надіне її тільки один раз? В цьому випадку варто зробити пачку своїми руками. Пропонуємо один з можливих варіантів виготовлення спідниці-пачки без використання швейної машинки, ниток і голок.
2
Зв'яжіть два кінця гумки або пришийте на одному кінці гудзик і зробіть для неї петлю.
3
Прямокутні відрізки тканини почергово зав'яжіть по всій довжині гумки, рівномірно розподіліть.
4
Можна зробити не один, а декілька рівнів спідниці, проте в такому випадку фатин коштує не зав'язувати, а пришивати. Верхній ряд тканини обов'язково накладайте так, щоб він перекривав стики нижнього, так спідниця буде пишною і акуратною.
5
При необхідності сильно накрахмальте тканину і надайте потрібну форму виробу.
6
Варіант більш якісною і цікавою спідниці-пачки зажадає від вас терпіння і навику шітья.Скроіте двошовний розкльошені спідницю на третину коротше остаточної спідниці.
7
Фатин або органзу наріжте смугами по 22, 18, 15, 10 см. В довжину і 15 см завширшки.
8
пристрочують смужки внахлест, починаючи з найдовшою від краю спідниці. Це основа пачкі.Вніманіе: нижній ряд пришивати потрібно дуже рівно, все смужки повинні бути однієї довжини
9
Розкроїте спідницю-сонце і пришити до основи зверху. Пришийте пояс.
Корисна порада
Така спідниця також може стати в нагоді в якості частини карнавального костюма для дитини. Варто тільки додати штучні крила, і вийде костюм феї.