Як приймати прополіс.

Що таке прополіс , знають навіть діти, проте не всім відомо, якими цілющими властивостями володіє він. Бджоли в своїх думках використовують прополіс для захисту вуликів, створення в них хорошого мікроклімату, усунення непотрібних бактерій, захисту від холоду і негод, від вітру і всіляких паразитів. Саме так же діє прополіс і на організм людини.
Інструкція
1
Абсолютно неважливий вік і стать, прополіс однаково добре позбавить від недуг і дітей і дорослих і чоловіків і женщін.Еще в 1994 році японськими вченими були доведені і підтверджені науковими дослідами лікувальні властивості прополіс а. Наукові методи показали, що прополіс має антибактеріальну і антибиотическую активність, яка здатна захистити організм від зовнішніх шкідливих впливів і не тільки.
2
Прополіс ефективно використовують, як у народній, так і науковій медицині для лікування та профілактики багатьох недуг. Приймається прополіс і рекомендується при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, при нежиті, ангіні, захворюваннях слизової носа, хронічних синуситах, гайморитах, фарингітах, отитах, виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки і т.д.
3
Ми бачимо, що дія прополіс а на організм дуже велике, а пов'язано це з тим, що речовина прополіс , вироблене бджолами, збагачене вітамінами, магнієм, залізом , цинком, амінокислотами та іншими корисними мікроелементами.
4
Як приймати прополіс .Для того, щоб знати, як приймати прополіс саме вам, необхідно проконсультуватися з лікарем і встановити діагноз.
5
Рекомендоване дозування прийому крапель прополіс а для дорослих. Свою вагу ділите на два, дізнаєтеся, скільки крапель в день потрібно вашому організму, і приймаєте рівну кількість всередину вранці і ввечері. При гострих або хронічних захворюваннях можна вживати подвійну дозу, але тільки за рекомендацією лікаря.
6
Для дітей старше 12 років половина дорослої дози, а для тих, хто ще не досяг 12-річного віку - третина або чверть дорослого дозування.
Зверніть увагу
Увага! При прийомі прополісу проконсультуйтеся з лікарем, оскільки є протипоказання.