Як почистити праска з покриттям.

Праски нового покоління забезпечені системою автоматичного очищення проток від накипу, деякі мають автоматичну систему очищення підошви. Але що ж робити, якщо ваш праска не настільки просунуть? Вам допоможуть наші поради.
Інструкція
1
По-перше, можна придбати спеціальний олівець для очистки підошви праски. Цим олівцем намазують гарячу підошву праски, потім зчищають накип непотрібної ганчіркою.
2
Якщо немає можливості купити олівець, можна скористатися народними радами. Наприклад, залити в резервуар для води звичайний антинакипин. Півчайної ложки на склянку води заливається в резервуар. Далі потрібно настояти отриманий розчин, і через 30 хвилин випарити воду на старих ганчірках.
3
Праска старого покоління з тефлоновим покриттям можна почистити сіллю, звичайної харчової крупною сіллю. Для цього нагрітим праскою пропрасовується шар солі на папері.
4
Деякі домашні майстри очищають праска за допомогою прохолодних напоїв типу кока-коли. Для цього лимонад заливається в резервуар для води, після чого потрібно при максимальній температурі пропрасувати старі ганчірки. Не забудьте по закінченню процедури промити резервуар.
5
Хтось використовує лимонну кислоту. Її потрібно розбавити у воді, залити в резервуар, довести праску до максимальної температури і отпарить непотрібну ганчірку. Після також необхідно промити резервуар.
Корисна порада
Пам'ятайте, щоб на підошві праски не утворювалася накип, потрібно використовувати для прасування і відпарювання спеціальну рідину або дистильовану воду. Для видалення нальоту з підошви можна так само використовувати засіб для видалення накипу типу Calgon.