Як відправити багаж.

Подорожуєте не тільки ви, але і ваш багаж . Залишитися без власних речей де-небудь «на краю світу», погодьтеся, вельми неприємно. Саме тому його упаковка, відправка, транспортування та отримання - одна зі складових хорошого відпочинку.
Інструкція
1
Для схоронності перевезеного потрібно не тільки слідувати правилам упаковки, а й дбати про міцність використовуваних матеріалів, і не забувати про необхідність переносних пристроїв або ручок.
2
Об'ємні предмети пакують у великі ящики з оргаліту, дрібні - в коробки і валізи. Головне, забезпечити герметичність упаковки і заповнити всі вільні місця всередині, щоб запобігти переміщенню предметів і їх деформацію.
3
Упаковка обов'язково повинна бути не пошкодженою, до того ж ви відповідаєте за її вміст, оскільки багаж не ріжуть для додаткової перевірки.
4
Речі першої необхідності - такі як інвалідна або дитяча коляска, автокрісло, можуть бути, як упаковані, так і немає. Їх здають в багаж безпосередньо перед посадкою.
5
Тварини повинні перевозитися в спеціальних клітках або контейнерах, при цьому їм потрібні супроводжуючі документи, інформація про щеплення і дозвіл на перевезення від ветеринара.
6
Якщо багаж повинен прослідувати до місця призначення, то це потрібно відзначити додатково при реєстрації багаж а, швидше за все він буде доставлений іншим рейсом.
7
Після реєстрації багаж а обов'язково перевірте наявність і правильність заповнення бирок, щоб не було проблем з ідентифікацією речей. До того ж краще розподілити речі з різних упаковок, щоб у разі затримки багаж а мати необхідні предмети од рукою. Речі першої необхідності краще залишити в ручній поклажі.
8
Зрозуміло, забирати багаж потрібно оперативно, оскільки за зберігання понад норму стягується додаткова плата.
Зверніть увагу
Перед відправкою багаж потрібно ретельно запакувати і придбати квиток на його перевезення, або звіритися з нормами провозу по вашому квитку. Зазвичай квитки економ-класу припускають 20 кг на людину, а бізнес-класу - 40 кг.