Як навчити собаку командам.

видресирувати слухняний пес - справжня гордість господаря. Погодьтеся, дуже неприємно, коли собака не підпорядковується або хуліганить, особливо якщо відбувається це в громадських місцях. Тому більшість власників собак віддають своїх вихованців з спеціальні школи або на курси дресури, однак навчити пса командам можна і самостійно.
Інструкція
1
Всупереч поширеній думці, собаку потрібно починати вчити з самого ніжного щенячьего віку. Потрібно терпляче повторювати ті дії, які собака повинна виконувати з першого дня появи в будинку: вказувати їй на місце, на миску, виводити на вулицю в певні години, не дозволяти заходити в певні місця будинку і пр.
2
Карати тварина до 3-4 місяців не варто, максимум, що може дозволити собі господар, це легенько ляснути цуценя газеткою по носі. А ось хвалити і заохочувати за правильні дії просто необхідно.
3
Основними командам і, яким навчають собак, є: "Сидіти!", "Лежати!», «Поруч!», «Фас!», «Фу!», «Стрибок! »,« Палка! »,« Переворот! ».
4
Для того щоб навчити собаку командам , необхідно слідувати деяким рекомендаціям.Давайте ласощі. Собаки реагують на їжу. Маленькі шматочки улюбленого собачого ласощі зміцнять хорошу поведінку собаки.
5
Повторіть дію. Повторення є ключовим, коли ви вчите собаку командам . Вони потребують послідовності, щоб зрозуміти, яку дію їх просять виконати, і повторенні, щоб дія зміцнювалося в поведінці тварини.
6
Робота з собакою кожен день. Навчання має бути зроблено на регулярній основі для того, щоб команди стали для собаки рефлексами і правилами. Заняття, певний час і кожен день, гарантуватиме, що команди, які були вивчені в минулому, закріпляться в пам'яті собаки.
7
Використовуйте кликер. Їжа - хороший вибір, але оскільки собаки обробляють інформацію своїм слухом і відчувають запах більше, ніж люди, використовуйте кликер, щоб навчати собаку. Клікери можуть бути куплені в будь-якому зоомагазині. Належним чином використовуйте кликер, щоб вчити собаку ознайомитися зі звуком і слідувати за командою. Ви можете використовувати ласощі в якості нагороди, але кликер може бути головним навчальним інструментом.
8
Використовуйте словесні і фізичні команди. Собаки можуть зв'язати слово і ручне рух з різними діями. Коли ви скажете собаці перевертатися і покажете руками, вона зможе краще зрозуміти і запам'ятати команду.