Як зробити весільний букет своїми руками. Як в домашніх умовах зробити весільний букет.

Традиційно весільний букет нареченій підносить наречений, але це не завжди зручно. По-перше, вкрай важко личити букет до сукні коханої, по-друге, флористові не завжди вдається втілити те, що бажають бачити молодята. Саме тому пари, що володіють художнім смаком, збирають квіткову композицію самі.
Інструкція
1
Для створення весільного букет а нам будуть потрібні троянди (краще садові і з нерозкритими бутонами). Чим більше їх кількість, тим шикарнее букет . Як правило, букет нареченої повинен бути прикрашений зеленню. Беремо листя берграса і кустовую дрібну гвоздику для прикраси нашої композиції.
2
Обрізаємо стебла у троянд під кутом. Занурюємо їх в окріп, щоб уникнути швидкого гниття.
3
Збираємо їх в букет , для прикраси між ними вставляємо гілочки кущовий гвоздики.
4
По краях букет оформляємо листям берграса.
5
Також можна на листя за допомогою силіконового клею приклеїти намистини, але бажано, щоб вони були світлих тонів і не переборщіть з їх кількістю.
6
На самі трояндочки можна нанести прозорий клей, який не має властивості швидко застигати і зробити подобу крапель роси - це освіжить нашу композицію.
7
Для упаковки букет а потрібно взяти тканину, бажано органзу. Вирізати, накрохмалити до такої міри, щоб вона була твердою. Наступним кроком буде складання органзи у вигляді гармошки навколо букет а.
8
Обробляємо упаковку намистинами.
9
Далі беремо атласну стрічку ніжних тонів шириною близько 5 см, обв'язуємо стебла разом з упаковкою, зав'язуємо її на бантик. Наш букет готовий!