Як проростити жоржини.

Хто не пам'ятає себе, гордо несучим величезний букет, в свій найперший шкільний день. Букет при цьому був у кожного свій, але в усіх них найчастіше можна було виявити жоржини . Тому, напевно, цей королівський квітка у більшості з нас асоціюється зі святом. Щоб жоржини зацвіли якраз до настання осені, пророщувати їх потрібно починати вже взимку.
Інструкція
1
Загляньте в січні в ваше сховище, в якому спокійно сплять жоржини , і огляньте їх. Викиньте ті, які зіпсувалися, чекати від них нічого вже не доводиться. Чим швидше ви видалите хворі, уражені пліснявою бульби, тим менше буде вірогідність зараження сусідніх рослин. Решта ж залиште далі спокійно спати до березня місяця.
2
В березні дістаньте збережені бульби, укладіть їх в ящики з субстратом, що складається з суміші торфу з тирсою, поставте в добре освітленому приміщенні з температурою до 18 ° C, щоб жоржини добре прогрілися.
3
Через 1-2 тижні засипте в ящики землю, але дивіться при цьому, щоб прикореневі шийки залишалися на поверхні. Добре полийте грунт, продовжуйте підтримувати її у вологому стані, поки нирки не рушать в зростання.
4
Не створюйте жоржинам занадто тепличних умов, нехай температура навколо них не піднімається вище 12-15 ° C, це не дасть їм швидко піти в зростання, внаслідок чого на момент пересадки в грунт у вас будуть невеликі, але міцні кущики , які добре перенесуть переселення у відкритий ґрунт.
Корисна порада
Щоб георгіновие бульби краще зберігалися, обробіть їх розчином марганцівки.