Як зробити лисицю.

Шишка - плід і суцвіття хвойних рослин. Це простий, але різноманітний матеріал для виробів своїми руками: вони добре розпилюються, приклеюються і зберігаються довгі роки. Спробуємо зробити з шишок лісову красуню лисицю .
Вам знадобиться
  • соснові шишки з плоскою і круглої верхівкою, ялинова шишка, береста, клей
Інструкція
1
Зробіть тулуб лисиці. Для цього візьміть дві плоскі шишки. Під центральні лусочки першої вставте плоску верхівку другий. Поставте конструкцію на стіл, а якщо шишка, розташована поперек, не стоїть на столі, то відламайте центральні лусочки.
2
З двох соснових шишок зробіть голову лисиці. В однієї шишці виламайте за допомогою ножа або ножиць середину носика, на це місце вставте другу закриту соснову шишку.
3
Далі зробимо дрібні деталі голови лисиці. Для вушок склейте берест так, щоб нижній шар був з обох сторін. Виріжте вушка і вставте їх між лусочками на голові нашій лисиці.
4
Для оформлення вічко з нижнього шару берести виріжте два невеликих кружечка. Щоб зробити вії, зігніть кожен кружечок навпіл і за допомогою маленьких ножиць зробіть чотири глибоких надрізу до згину. Зіниці можна зробити з кісточок яблука або груші.
5
Тепер зробимо хвіст і передні лапи. Для хвоста візьміть ялинову шишку, спочатку обломити все лусочки, а щоб хвіст вийшов пишним, почистіть шишку ножем від основи до верхівки. Для лапок візьміть дві маленькі напіврозкриті шишки і закріпіть їх способом «під лусочку» на тулуб ближче до основи шишки.
Корисна порада
Спосіб «під лусочку» - з'єднання двох шишок, коли лусочки однієї потрапляють під лусочку інший. Для фіксації попередньо намазують клеєм.