Як посадити бегонію з бульби. Як посадити бегонія насінням.

Бегонии - дуже красиві і досить невибагливі до умов вирощування квіти. Вони радують погляд садівника протягом усього літа, аж до настання перших заморозків. Розводити бегонію можна по-різному, але найпоширенішим способом є розмноження за допомогою бульб.
Інструкція
1
Садити бегонієві бульби можна починати в березні або квітні. При цьому важливо вибрати вже прокинулися бульби з невеликими паростками на них. Якщо ще в лютому ви обернете їх вологою тканиною або мохом і поставите в тепле місце, то до весни вони якраз будуть готові.
2
Бегонія - це не картопля, тому не потрібно закопувати бульбу повністю, залиште його приблизно на одну третину виглядає з землі. Горщик для посадки потрібно брати широкий, але необов'язково глибокий, так як коренева система рослини досить поверхнева.
3
Акуратно полийте землю навколо бульби і підтримуйте її у вологому стані, поки молоді паростки не досягнуть розмірів 8-10 сантиметрів, після чого бульби можна повністю присипати землею.
4
Залишайте не більше двох паростків, що йдуть із одного бульби, інакше рослина не зможе розвинутися в повну силу. Більш старшим бегоній можна буде дозволити мати і більшу кількість пагонів, але в будь-якому випадку число їх не повинно перевищувати 7.
5
З єдиного бульби з часом виростає дуже великий і розлогий кущ, тому якщо ви садите кілька бегоній в один ящик, стежте за тим, щоб між окремими рослинами залишався простір не менше 15-20 см .
6
Восени після перших заморозків бегонієві бульби необхідно викопати із землі і відправити на зимовий спочинок. Надземну частину рослини рекомендується зрізати секатором, залишивши 2-3 см, не більше. Самі ж бульби слід зберігати, не очищаючи їх від землі, в прохолодному, провітрюваному приміщенні до наступного квіткового сезону.
Корисна порада
Що зберігаються взимку бульби краще пересипати сухим торфом.
Бегонія відмінно виглядає в інтер'єрі будь-якого приміщення і на присадибних ділянках. Бегонії мають позитивно енергетикою і невибагливі. Любителя квітів завжди хвилює питання, як же правильно висадити і доглядати за рослинами?
Інструкція
1
За 2,5 місяця перед висадкою у відкритий грунт, помістіть бульби бегонії в заздалегідь підготовлені ящички з земляною сумішшю на відстані 10-12 см один від одного. Ящик виставте на світло і рівномірно поливайте, уникаючи перезволоження ґрунту. У приміщенні необхідно підтримувати температуру 15-20 ° С. До висадки у відкритий грунт, грунт над удобрюйте.
2
Підготуйте ділянку. Грунт має бути живильна і водопроникність. Перед посадкою збагатите грунт гноєм, торфом або суперфосфатом. Для поліпшення дренажу, клумбу необхідно злегка підняти. Кілька днів перед висадкою проливайте грунт водою.
3
Коли розсада досягне 10-12 см в довжину і коренева система буде добре розвинена, можна приступати до висаджування на клумби. Висаджуйте бульби у відкритий грунт на відстані 15-20 см один від одного. Прикрийте коріння шаром землі 3-5 см. Після висадки грунт проливайте так же умерено. Після кожного поливу рихлите поверхню.
4
2 рази в місяць бегонію рекомендується удобрювати. Для підгодівлі використовуйте пташиний послід, коров'як або повне мінеральне добриво.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=62rbB8U7K0g