Як збити пух в пуховику.

У наші дні пуховики, колись незмінний атрибут альпіністів і полярників, стали досить популярні серед населення. Їх основна перевага: високий рівень теплоізоляції, легкість, зносостійкість, універсальність. Однак прати пуховик - ціла справа. Деякі господині вважають за краще віддавати їх в хімчистку, деякі справляються з цим завданням самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили попрати пуховик самі це можна зробити вручну або в пральній машині. Важливо вибрати правильні параметри прання: температура води не більше 30 С і рідкий миючий засіб (так як воно легше виполіскується і не залишає білих смуг між швами).
2
Для початку застебніть блискавку і всі гудзики на пуховику і виверніть його навиворіт. При необхідності попередньо очистіть області манжет, кишень і коміра.
3
Встановіть «делікатний» режим прання і низьке число оборотів при віджиманні.
4
Прополощіть пуховик 2-3 рази, запобігаючи появі розлучень.
5
Щоб уникнути подальшого збивання пуху в грудки, є кілька простих рекомендацій. При ручному пранні потрібно акуратно віджати виріб, загорнувши його в рушник, потім гарненько струснути і вивісити на плечики, забезпечивши хорошу вентиляцію
6
Перед остаточним висиханням ретельно поплескайте пуховик хлопавкою для килимів, щоб розбити грудочки злежалого пуху.
7
При машинному пранні рекомендується закласти в барабан разом з виробом кілька (3-5) м'ячів для великого тенісу. Вони поліпшать якість прання, а при віджиманні добре «розімнуть» пух, запобігаючи його збивання.
Корисна порада
В процесі сушки намагайтеся кілька разів добре струснути виріб, збиваючи його, як подушку.