Як успішно виховувати дитину.

Прагнучи успішно виховати дитини , батьки роблять все можливе, однак більшість пошуків засновані на методах проб і помилок. Виховати цілеспрямованого, самостійного, приймаючого конструктивні рішення і виявляє ініціативу дитини - завдання складне. Виховання дитини вимагає часу і терпіння.
Вам знадобиться
  • терпіння, мудрість, час, любов
Інструкція
1
Для початку поставте виховання дитини на перший план. У сучасному світі багато завдань, що потребують вирішення в першу чергу, але хороші батьки повинні свідомо планувати і присвячувати час вихованню. Такі батьки роблять розвиток дітей вищим пріоритетом. Будьте хорошим прикладом. Людина пізнає світ за допомогою моделювання, зразком якого для дитини є ви. Бути хорошим прикладом - найбільш складне завдання.
2
Діти, як губки, все вбирають. Багато чого з того, що вони пізнають, має відношення до моральних і духовних цінностей. Книги, пісні, інтернет і телебачення постійно надають дітям приклади як моральних, так і аморальних вчинків. Батьки повинні контролювати пошук ідей та образів, що впливають на дітей.
3
Навчіться слухати і розуміти своїх дітей. Ви повинні прислухатися і вміти підлаштовуватися під розмови ваших дітей. Одна з головних речей, яку ми можемо зробити для них - вплинути на курс їхнього життя. Шанобливо ставитеся до проблем дитини , знайдіть вихід разом. Не думайте, що дитячі проблеми незначні, для дитини вони також непрості, як і для дорослої людини складні ситуації. Не варто ставитися до дитячих проблем нешанобливо. Хто, крім батьків, допоможе дитині розібратися в причинах проблеми? Не відмовляйте в допомозі.
Зверніть увагу
Діти не завжди можуть правильно висловити свої емоції та бажання, навчитеся розуміти своїх дітей.
Корисна порада
Не думайте, що дитина вам щось винен за своє виховання, ви подарували йому життя, він подарує її своїй дитині, цей процес незворотній. Переконайте дитину, що вчитися він повинен для себе, а не для мами з татом. Адже ви вже досягли успіху в житті та самореалізуватися, а він тільки починає робити перші кроки у доросле життя.