Як оволодіти англійською мовою.

Англійська мова - один з найбільш затребуваних мов у світі. Він - один з офіційних мов Організації Об'єднаних Націй, мова комп'ютерів, бізнесу. Багато статті, написані вченими, доводиться перекладати англійською тільки для того, щоб їх включили в якій-небудь збірник. Але найголовніше, в яку країну б ви не поїхали, вам напевно вдасться знайти людину, яка знає англійську.
Інструкція
1
Вивчення будь-якої мови починається з азів, самих базових прописних істин. Почніть з алфавіту і пам'ятайте, що є різниця між буквами і звуками, і ця особливість вкрай важлива при вивченні англійської мови. Кілька букв можуть утворювати один звук, так що в слові з восьми букв буде всього 4 звуку. Зверніть увагу на специфічні звуки англійської мови, аналогів яким немає в російській. Опануйте транскрипцією (транскріція - графічне позначення звуків; сукупність таких знаків передає точне звучання слова), оскільки далеко не всі англійські слова читаються по правилам.
2
Розібравшись з алфавітом і звуками, можете рухатися до складніших речей. Переходьте до найпростіших граматичних конструкціях, таким, щоб вам були зрозумілі базові розмовні формули. Якщо ви не збираєтеся переводити юридичні статті або писати анотації до праць з історії, на перший час вам цього буде цілком достатньо. Ви зможете сказати "дякую", "до побачення", "будьте ласкаві" і багато інших приємних речей, які приємно чути на будь-якій мові.
3
Вчіть лексику. Від цього нікуди не дітися. Ваш словниковий запас повинен збільшуватися з кожним днем. Вчіть слова так: розділивши на три колонки зошит, випишіть саме слово, транскрипцію і переклад. Можете додати колонку для того контексту, в якому слово вам зустрілося, і для позначення тієї книги або сторінки в книзі, де ви це слово знайшли. Чи не заучуйте слова, складні для вас або непотрібні (застарілі, рідкісні слова і професіоналізми), - це тільки буде засмічувати вашу пам'ять і заважати процесу засвоєння англійської мови.
4
Зрозуміло, головне для людини, що взявся вчити мову Шекспіра і Байрона, - вільна розмовна мова (якщо, звичайно, ви не переслідуєте інших цілей, наприклад, просто прочитати в оригіналі Джейн Остін або Толкіна). Але без книг вам не обійтися. Робіть граматичні вправи, читайте художню літературу (а то звідки ж ви будете брати нові слова?), Спочатку адаптовану, потім в оригіналі. Дивіться фільми з субтитрами англійською, хоча це вже вправу для просунутого рівня. Переведіть слова, які є в субтитрах, і кілька разів переглянувши цей фільм, почніть повторювати репліки слідом за героями, імітуючи їх вимова, інтонацію і намагаючись встигнути за їх темпом.
5
Останній етап - вихід в розмову. Добре, якщо у вас є англомовний знайомий або ж співвітчизник, добре володіє англійською мовою . І краще, звичайно, якщо ви займаєтеся з викладачем індивідуально або в групі: так у вас буде можливість перевірити отримані знання, стимул до роботи і, звичайно ж, співрозмовник, завжди готовий поговорити з вами англійською. Це - ідеальний варіант, але людина і поодинці може багато чого досягти, якщо захоче.