Як бути справжньою подругою.

Дослідження показують, що наявність збалансованої соціально-активного життя допомагає формуванню здорового та правильного ставлення до життя. Це означає можливість розвитку міцних зв'язків, в тому числі і дружніх. Дружба допомагає пережити злети і падіння. Уміння дружити формується у людини з самого дитинства. Поминаючи цінність дружби, і бажаючи, щоб у нас були вірні друзі, кожен з нас повинен вміти бути хорошим другом.
Вам знадобиться
  • найкраща подруга, щира дружба, відданість
Інструкція
1
По-перше, сприймайте людей такими, які вони є. Кожна людина має право бути сприйнятим (чи ні) за свої власні заслуги, проте краще, якщо ви залишитеся самим собою, і не будете піддаватися впливу оточуючих. Пам'ятайте, що хай краще вас ненавидять за те, яким ви є, чим будуть любити за те, чого у вас немає.
2
Будьте чесні. У нечесної людини немає шансів мати справжніх друзів. Намагайтеся стримувати свої обіцянки, робити те, що ви говорите і найголовніше - не брехати. Якщо ви завинили перед подругою , зізнайтеся їй у цьому. Вона обов'язково зрозуміє і простить.
3
Лояльність в дружбі теж не завадить. Якщо ваша подруга розповідає секрет або таємницю, не варто комусь ще знати про неї. Не обговорюйте вашу подругу у неї за спиною. Плітки ніхто не любить. Ніколи не говорите про подругу того, чого не скажіть їй в обличчя і іншим не дозволяєте говорити поганих речей про подругу. Почувши сумнівні факти про подругу за її спиною, ваша реакція повинна бути наступною: «Дозвольте мені дізнатися про це у неї самої. А поки я не буду впевнена в істинності ваших слів, прошу не поширюватися з цього приводу ».
4
Завжди ставитеся до подруги так, як хотіли б, щоб вона відносилася до вас. Не робіть і не говоріть того, чого не хотіли б, щоб зробили для вас. Не використовуйте ваших друзів в якості виміру власної цінності. У вас є своя цінність. Її не можна виміряти подарунком, річчю або грошима. Залиште подрузі її приватне простір, не забороняйте спілкуватися з іншими людьми або побути на самоті. Дружба не вимагає того, щоб ви завжди були разом.
Зверніть увагу
Якщо ваша подруга переживає кризу, не варто говорити «Все буде добре». Замість цього можна сказати: «Я підтримаю тебе в будь-якому випадку, можеш на мене розраховувати».
Корисна порада
Навчіться розділяти своє коло спілкування на друзів і просто знайомих або товаришів. Помилково вважати всіх знайомих людей своїми друзями. Справжніх друзів - одиниці. Не створюйте в дружбі занадто багато правил і очікувань.