Як зробити портрет з фотографії. Як відредагувати фотографію в фотошопі.

До винаходу фотографії люди, події та пейзажі зображувалися на полотнах художників, гравюрах, вітражах, гобеленах. Знамениті портрети історичних діячів і простих обивателів зберігаються в музеях, а на зміну величезним сімейним портретам прийшли фотографії . Ви, звичайно, можете замовити свій портрет художнику-портретист, якщо вам дозволяє час і кошти. Але можна вибрати спосіб простіше. Робимо портрет з фотографії !
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма Photoshop, фотографія
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Photoshop фотографію, яку хочете перетворити в портрет. На палітрі шарів створіть дублікат шару. Клікніть по дублікату шару лівою кнопкою миші, щоб він був активним.
2
В меню Filter (Фільтр) виберіть фільтр Paint Daubs (олійний живопис). У вікні, виберіть розмір кисті, різкість, вид кисті. Підбирайте параметри, поки вас не влаштує вид зображення. Натисніть ОК.
3
В робочому вікні відкрилося стилізоване під масляну живопис зображення. Тепер злегка зміните прозорість верхнього шару. Для цього на палітрі шарів (Layers) пересуньте повзунок властивості Opacity (прозорість) в значення 80%. Зображення стало набагато реалістичніше.
4
Залишилося накласти текстуру, яка створює ефект полотна. Для цього в меню Filter (Фільтр) виберіть Texture - Texturizer (Текстурізатор). У вікні, підберіть текстуру і параметри для масштабу, рельєфу і світла. У даній роботі масштаб 58%, рельєф 5, текстура-полотно. Натисніть ОК.
5
Виконайте зведення шарів і збережіть зображення в потрібному вам форматі. Портрет «Дівчата з котом» готовий!
Зверніть увагу
Зазвичай такі роботи зберігають в форматі jpeg і колірної моделі RGB. Але якщо ви хочете замовити друк в друкарні, бажано зберегти зображення у форматі Tiff і колірної моделі CMYK.
Корисна порада
В меню Filter ви можете вибрати будь-який вид імітації портрета: акварель, пастель, фреску і інші